В парфюмерийния магазин влиза руснак и пита:
-Имате ли одеколон?
-Какъв?
Той дъхва и продавачката казва:
-Такъв нямаме.
-А какъв имате?
Тя дъхва. Той отговаря:
-Много е скъп!
Прибира се мъжът посреднощ на пръсти.
-Не те е срам... пияница.. мръсник......!!!
-Не бе жена, задрямал съм на вън в хамака.
-Къв хамак бе??? аз го прибрах още оня ден.
-ЕЕ... аз се придържам към...
Съпруга пита мъжа си пияница:
- Вчера оставих в хладилника две бутилки водка, защо сега е една?
- Не съм я видял...