27 °C

Пиянски

  1. Лично аз нося маска в работата, за да не може моя началник да усети, че съм пил!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Телефонна анкета на 1 януари сутринта:
    - 2% отговорили с "Да"
    - 3% с "Ало"
    - останалите 95% се затруднили да отговорят.

    Оценка 2 от 1 глас
  3. По действителен случай!
    Един селски пияница всяка вечер се напивал в кръчмата и коронният му номер бил на отиде пред най-близката къща и да се изпикае пред портата. На собственика на къщата му писнало...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Доктор пита пациент.
    - Любител ли сте на алкохола?
    - Не, аз съм професионалист.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Смок пълзи през полето. Допушило му се. Гледа седят наркомани. Приближил се:
    - С-с-с!
    Наркоманите се разбягали, а смокът допушил угарките им. Продължил по-нататък и гледа други наркомани. Смокът:
    - Ба...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Жена среща в антрето пияния си мъж:
    - Какво си пил?
    - Не съм пил.
    - Виждам те, че си пил!
    - Не съм бе!
    - Виж се, че даже залиташ!
    - Не съм пил!
    - Добре, кажи Гибралтар!
    - Добре де, пил съм.

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Една сутрин Петка се обажда на Чепай и го пита:
    - Чепай, снощи водка пихме ли?
    - Пихме.
    - А спирт пихме ли?
    - Пихме.
    - А ракетно гориво пихме ли?
    - Пихме.
    - А ти сра ли?
    - Не.
    - Недей, обаждам се от Т...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Обичаш ли бира с цаца?
    - Не, повече обичам с приятели.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Младо наркоманче става рано сутринта (към 17 ч.) и се запътва към банята. Застава пред огледалото и започва да гледа въпросително.
    - Там съм аз и тук съм аз...
    Някой чука на вратата:
    - Кой е? - пита н...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Прибира се пиян вкъщи един вампир и жена му:
    - Гадино, пак пияници си ял!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Двама пияници.- Какво пиеш?- Гмуц.- Кво’е това?- ГМУЦ - газиран мензис от умряла циганка.- Мммм ебаси гнусното, дай малко!

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Леко пийнал мъж седи на бордюра и си чеше топките.
    Минава полицай и го пита.
    - Ти эащо седиш на бордюра и си чешеш топките бе?
    - А ти к`во искаш бе, да си седна на топките и да чеша бордюра ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Мъж се връща пиян вкъщи и жена му:
    - Обещай, че повече няма да пиеш!
    - Добре, повече няма, но по-малко също!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Англичанин лети от Англия за САЩ с авиокомпания "Пан Американ". След отлитането ударил набързо няколко големи уискита и заспал ... на пода на самолета. Стюардесата го буди, бутайки го по рамото. Той т...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Двама пияници си говорили... И единият казал на другия абе знаеш ли какво е "светлинна скорост" и другия пияница отговорил разбирасе че знам "светлинна скорост" е това да извадиш ботилка студена бира...

    Оценка 0 от 0 гласа