Лично аз нося маска в работата, за да не може моя началник да усети, че съм пил!
Телефонна анкета на 1 януари сутринта:
- 2% отговорили с "Да"
- 3% с "Ало"
- останалите 95% се затруднили да отговорят.
По действителен случай!
Един селски пияница всяка вечер се напивал в кръчмата и коронният му номер бил на отиде пред най-близката къща и да се изпикае пред портата. На собственика на къщата му писнало...
Доктор пита пациент.
- Любител ли сте на алкохола?
- Не, аз съм професионалист.
Смок пълзи през полето. Допушило му се. Гледа седят наркомани. Приближил се:
- С-с-с!
Наркоманите се разбягали, а смокът допушил угарките им. Продължил по-нататък и гледа други наркомани. Смокът:
- Ба...
Жена среща в антрето пияния си мъж:
- Какво си пил?
- Не съм пил.
- Виждам те, че си пил!
- Не съм бе!
- Виж се, че даже залиташ!
- Не съм пил!
- Добре, кажи Гибралтар!
- Добре де, пил съм.
Една сутрин Петка се обажда на Чепай и го пита:
- Чепай, снощи водка пихме ли?
- Пихме.
- А спирт пихме ли?
- Пихме.
- А ракетно гориво пихме ли?
- Пихме.
- А ти сра ли?
- Не.
- Недей, обаждам се от Т...
- Обичаш ли бира с цаца?
- Не, повече обичам с приятели.
Младо наркоманче става рано сутринта (към 17 ч.) и се запътва към банята. Застава пред огледалото и започва да гледа въпросително.
- Там съм аз и тук съм аз...
Някой чука на вратата:
- Кой е? - пита н...
Прибира се пиян вкъщи един вампир и жена му:
- Гадино, пак пияници си ял!
Двама пияници.- Какво пиеш?- Гмуц.- Кво’е това?- ГМУЦ - газиран мензис от умряла циганка.- Мммм ебаси гнусното, дай малко!
Леко пийнал мъж седи на бордюра и си чеше топките.
Минава полицай и го пита.
- Ти эащо седиш на бордюра и си чешеш топките бе?
- А ти к`во искаш бе, да си седна на топките и да чеша бордюра ли?
Мъж се връща пиян вкъщи и жена му:
- Обещай, че повече няма да пиеш!
- Добре, повече няма, но по-малко също!
Англичанин лети от Англия за САЩ с авиокомпания "Пан Американ". След отлитането ударил набързо няколко големи уискита и заспал ... на пода на самолета. Стюардесата го буди, бутайки го по рамото. Той т...
Двама пияници си говорили... И единият казал на другия абе знаеш ли какво е "светлинна скорост" и другия пияница отговорил разбирасе че знам "светлинна скорост" е това да извадиш ботилка студена бира...