Пиян мъж се качва в автобуса и казва на седящата пред него жена:
- Я, какво е това на коленете ви? Да не е шимпанзе?
- Как не ви е срам? Това е детето ми!!
- Добре бе, не се обиждай! Като не е шимпанз...
Двама мъже седели в дъблински бар, когато единият се обърнал към другия и казал:
- Виждаш ли оня приятел, ей там? Не ти ли прилича на мен?
Мъжът отишъл при своя двойник и заявил:
- Извинявай, обаче не...
- Как завърши снощният скандал с жена ти? - пита колега своя приятел.
- Тя започна да пълзи на колене - гордо отговаря той.
- И какво ти каза?
- "Излез из под кревата, жалко нищожество!"
Един човек имал куче, което си пийвало. Една вечер стопанинът му не можал да го разходи, затова го пуснал сам на двора. Минал час, два, а кучето така и не се прибирало. Горкият стопанин се притеснил....
Пиян се прибира посред нощ, а жена му го чака зад врата с точилката. Той я прегръща и започва да й говори любовно:
- А ти, скъпа, все месиш, месиш тесто...
Знаете ли от какво се прави Пернишки бейлис - една любима напитка на много дами? От Боза и Уиски.
Седят си отчето и негов приятел в кръчмата. След един час вече почерпен приятеля на отчето извикал:
- Отче, видях Бог!
- И как изглежда?
- Има дълга къдрава брада и голям нос.
- Видял си ти, не виждаш...
Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва:
- Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано.
- Защо да ставаме, нали е неделя?
- Ще ставаме да пием вода.
Когато прочетох за вредата от алкохола, се отказах от четенето.
- Защо в арабските страни има сух режим?
- Инстинкт за самосъхранение - представи се да се напиеш и, когато се прибереш да те посрещнат десет жени с точилки!
Жената:
- Мъжо, иди да купиш хляб.
Мъжът:
- То пари за ракия няма, тя хляб иска?!
Говорят си двама приятели:
- Представи си само, моята жена е станала съвсем нагла - завинаги се отказва да прави секс с мен.
- Защо така?
- Каза, че докато не се прибера у дома трезвен, няма да ми пус...
Ценоразпис в бар:
Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга:
2лв. - ”Току-що си тръгна”;
3лв. - ”Днес не е идвал”;
4лв. - ”Няколко дена не съм го виждал”;
10лв....
- Здравейте, имам за вас две бутилки водки: едната е хубава, другата лоша. С коя да почна?
- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба.
- С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.