Влиза един каубой в бара, поръчва си уиски и още не отпил, а чува вик:
– Внимавай, ще ти вземе коня!
Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара, дето не е кон. Влиза обратно, изпива си питието н...
Клиент се оплаква в ресторанта:
- Какви са тия спагети бе! Заседнаха ми в гърлото.
Келнерът отива за малко до кухнята, връща се и казва:
- Готвачът казва, че всичко им е наред. Кой ви е карал да ги яд...
В ресторанта, клиент поръчва на сервитьора:
- Ако обичате едни пилешки гърди.
- С картофи ли ги искате? - пита сервитьорът.
- А, вие да не мислите, че ги искам със сутиен!
В един бар седяли един моряк и един пират.
Пирата бил без крак, око и вместо ръка имал кука. Моряка го попитал:
- Защо нямаш крак, ръка и око?
А пирата отговорил:
- Крака изгубих в една битка с един п...
Клиент се обръща към келнера:
- В тази супа плува оса!
- Съжалявам, мухите ни се свършиха! - отговаря келнерът.
Клиент изучава сметката в ресторанта:
- Абе, нещо не разбирам тука. Салата - 2 лева, основно - 5 лева, десерт - 1 лев, бутилка вино - 3 лева. Всичко 11 лева. А сметката е 30 лева. Как се е получило та...
Двама сядат в кафене и си поръчват:
- Две соди.
- И гледай чашата ми да е чиста! - обажда се единият.
След малко келнерът пристига с двете соди:
- Ето, заповядайте. За кого от двамата беше чистата чаш...
- Келнер, в супата ми има муха!
- Една такава голяма, синя, нали?
- Да.
- Слава богу! Изтормози ни всичките от сутринта.
Възмутен клиент се развиква на келнера:
- В тази супа има муха!
- Ти за 1,50 лв. слон ли искаш да има вътре, бе?
В ресторанта влизат лъв и заек.
- За мен моркови и зеле - поръчва заекът.
- А вашият приятел не е ли гладен? - пита сервитьорът.
- Ако беше гладен, щяхме ли да стигнем до ресторанта и двамата?
- Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му имаше червейче! Момичето се развика: "Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!" А тоя взе, че изхвърли мен!
Клиент се обръща към сервитьора:
- Келнер, извинете, това сметката за вечерята ми ли е или се опитвате да ми продадете ресторанта?!?
- Келнер, имам муха в питието!
- Колко ще ти изпие една муха?!?
В ресторанта сервитьорът пита:
- Кафе или чай?
- Кафе.
- Не познахте, имаме само чай.
- Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има нещо! Момичето, естествено се развика:
- Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!
- А...