34 °C

В ресторанта

  1. Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва - салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета - почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал:
    - Господине, имате ли не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Петърчо утишъл в един ресторант и си поръчал пипала, рибена чорба и коктейл фонтан. Но докато чакал поръчката му се доходило до тоалетната. Като излизал видял една яка мацка и я попитал:
    -Изкаш ли д...

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Влиза американец в един бар:
    - Двойно уиски!
    - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката.
    - Нищо, нямаш проблеми!
    Изпил си американеца уискито, но нямал пари и з...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Един човек отива в ресторант.
    Сервитьора му носи менюто, обаче тои не може да си избере а сервитьора вече се връща.
    - Какво ще желаете сър?
    Тои мислил, мислил па казал:
    - Ми…. дайте ми специалитета на...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Шеф и сервитиор приготвяли "Шоколадов Мус"
    Шефът казъл на сервитиора :
    - Дай ми шоколада .
    Сервитиорът казъл :
    - Шефе много е горчиво !
    Шефът казъл :
    - Не бе тапанар зел си свинското ако !

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В ресторанта на гарата сервитьора пита застоял се клиент:
    - Да ви донеса ли още една голяма ракия?
    - Не, влака ми идва след една малка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Господин Иванов е на ресторант със семейството си. След като всички са се нахранили, е останала една наденичка.
    - Ще ми я увиете ли за кучето? - пита г-н Иванов.
    Децата радостно възкликват:
    - Ура! Тат...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Отива един добричлия на бар за чужденци в Албена, присяда тежко на барплота и заръчва:
    - Ту колд биърс фур ми!
    Бармана го хваща за врата и го изхвърля с думите:
    - Фурми нямаме, татарин прост, изчезвай...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Келнер, имам муха в супата!
    - И какво? Спасителен пояс ли да и хвърля?!?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В ъгъла на малка кръчма стои пиано, покрито с прах. Един клиент пита собственика:
    - Защо не изхвърлите това пиано, след като вече за нищо не става?
    - Да го изхвърля? А на какво ще ме посъветвате да ст...

    Оценка 5 от 1 глас
  11. Шоп влиза в ресторант и келнерът му подава менюто. Шопът погледал, па рекъл:
    - Дай да ручем, па после ще четем!

    Оценка 0 от 1 глас
  12. Грък си поръчва мастика:
    - Келнер, една маСтиска!
    Келнерът отвърнал:
    - Стискай я и ти де!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Мъж на средна възраст си седял в крайпътно заведение, когато влезли трима рокери. Първият отишъл при мъжа и угасил фаса си в чинията му. Вторият се изплюл в млякото му. Накрая третият съборил обяда му...

    Оценка 0 от 1 глас
  14. В ресторанта:
    - Всеки ден ли сервирате такива помии?
    - Не, господине. В понеделник имаме почивен ден.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един влиза в един бар в Пампорово през лятото и пита бармана:
    - Извинете имате ли “Лифт”?
    - Ммм… да, ама работи само през зимата и е на другия хълм.

    Оценка 0 от 0 гласа