Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва - салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета - почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал:
- Господине, имате ли не...
Петърчо утишъл в един ресторант и си поръчал пипала, рибена чорба и коктейл фонтан. Но докато чакал поръчката му се доходило до тоалетната. Като излизал видял една яка мацка и я попитал:
-Изкаш ли д...
Влиза американец в един бар:
- Двойно уиски!
- Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката.
- Нищо, нямаш проблеми!
Изпил си американеца уискито, но нямал пари и з...
Един човек отива в ресторант.
Сервитьора му носи менюто, обаче тои не може да си избере а сервитьора вече се връща.
- Какво ще желаете сър?
Тои мислил, мислил па казал:
- Ми…. дайте ми специалитета на...
Шеф и сервитиор приготвяли "Шоколадов Мус"
Шефът казъл на сервитиора :
- Дай ми шоколада .
Сервитиорът казъл :
- Шефе много е горчиво !
Шефът казъл :
- Не бе тапанар зел си свинското ако !
В ресторанта на гарата сервитьора пита застоял се клиент:
- Да ви донеса ли още една голяма ракия?
- Не, влака ми идва след една малка.
Господин Иванов е на ресторант със семейството си. След като всички са се нахранили, е останала една наденичка.
- Ще ми я увиете ли за кучето? - пита г-н Иванов.
Децата радостно възкликват:
- Ура! Тат...
Отива един добричлия на бар за чужденци в Албена, присяда тежко на барплота и заръчва:
- Ту колд биърс фур ми!
Бармана го хваща за врата и го изхвърля с думите:
- Фурми нямаме, татарин прост, изчезвай...
- Келнер, имам муха в супата!
- И какво? Спасителен пояс ли да и хвърля?!?
В ъгъла на малка кръчма стои пиано, покрито с прах. Един клиент пита собственика:
- Защо не изхвърлите това пиано, след като вече за нищо не става?
- Да го изхвърля? А на какво ще ме посъветвате да ст...
Шоп влиза в ресторант и келнерът му подава менюто. Шопът погледал, па рекъл:
- Дай да ручем, па после ще четем!
Грък си поръчва мастика:
- Келнер, една маСтиска!
Келнерът отвърнал:
- Стискай я и ти де!
Мъж на средна възраст си седял в крайпътно заведение, когато влезли трима рокери. Първият отишъл при мъжа и угасил фаса си в чинията му. Вторият се изплюл в млякото му. Накрая третият съборил обяда му...
В ресторанта:
- Всеки ден ли сервирате такива помии?
- Не, господине. В понеделник имаме почивен ден.
Един влиза в един бар в Пампорово през лятото и пита бармана:
- Извинете имате ли “Лифт”?
- Ммм… да, ама работи само през зимата и е на другия хълм.