34 °C

В ресторанта

  1. Клиент влиза в ресторант и си избира маса. Сервитьорът:
    - Коя маса желаете? Тая или тая?
    - Все тая...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Клиент си поръчва риба в ресторанта. Келнерът му я носи, но рибата в чинията е страшно изкривена.
    Клиентът пита:
    - Защо е такава крива тая риба?
    - Ами хванали са я точно на завоя..

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. В ресторанта влиза скелет. Келнерът, невъзмутимо:
    - Какво ще обичате?
    - Както винаги: бутилка вино и парцал!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Келнер! Мога да споделя с тебе като специалист - тази пържола беше първо качество!
    - А вие майстор-готвач ли сте?
    - Не, обущар.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Желаете ли бира? - пита келнерът постоянен клиент.
    - Не, днес съм с колелото, донесете ми минерална вода.
    След известно време идва келнерът, носи бира и казва:
    - Вече може да пиете бира, одеве някой...

    Оценка 5 от 1 глас
  6. В ресторант.
    - Сервитьор! В супата ми плува муха!
    - Не може да плува, господине, тя е мъртва....

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Разговор в кафенето:
    - Ако обичате, кафето ми го донесете със сламка!
    - Потърпете за сламката, сега я жънем, но кафето ви го нося.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Внимателно изучавайки менюто на ресторант, посетител пита сервитьора:
    - Извинете, от какво се прави вашия специалитет - “Пиле ала Пежо”?
    - От пилета, попаднали под колата на нашия шеф…

    Оценка 5 от 1 глас
  9. - Келнер, това кафе ли е или чай? - заяжда се клиент.
    - Не можете ли да определите по вкуса, сър?
    - Не, не мога.
    - Е, щом не ги различавате, тогава какво значение има?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Какво ще ми препоръчате да си взема за обяд? - обръща се клиент към сервитьора.
    - Как да ви кажа? Днес най-малко се оплакват от шишчетата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. В елитен ресторант влиза клиент, който сяда на масата и връзва салфетката около врата си. Управителя вика веднага сервитьора и му казва:
    - Опитай да му обясниш най-тактично, че това не се прави.
    Серви...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Поп и барман си купили партийно GSM, но минавайки по едис мост го изпуснали. Спогледали се и попът казал:
    - Бог даде, бог взе.
    А барманът казал:
    - Водата донесе, водата отнесе.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В ресторанта.
    - Сервитьор, бих желал да си поръчам нещо безалкохолно…
    - Кока кола, сок, минерална вода?
    - Абе, все едно ми е! В тая област съм абсолютен дилетант…

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Клиент в ресторанта:
    - Имам муха в супата!
    - За лев и двадесет пиле ли очаквате?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му, представи си, да има нещо! Момичето, естествено се развика:
    - Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!
    - А...

    Оценка 0 от 0 гласа