1 януари. Бележка:
Честита Нова Година!
p.s. зелевият сок е в хладилника.
p.s.2 Хладилникът е в кухнята...
----
Видял бележката Боян и се чуди:
- Добре де, а кухнята къде е...
- Уважаема госпожице, свободна ли сте за следващия танц?
- Да.
- Може ли тогава да ви помоля да ми пазите бирата?
Имало един мъж който бил вечно пиян. Една вечер се прибира и жена му го пита:
- Колко пи, бе идиот?
- Три бири!
На следващия ден пак:
- Колко пи, бе идиот?
- Три бири!
На следващата вечер жената праща...
- Момчета, имаме ли повод да пием?
- Повод има! Пиене няма!
Петък!Петък! ПЕТЪК!!!ПЕТЪК!!! - ужасено крещеше черният дроб.
Кой как се връща от рожден ден?
Англичанинът: с достойнство.
Французинът: с домакинята.
Руснакът: на четири крака.
Българинът: с остатъка от водката.
Пияница разправя на свой познат:
- Събуждам се след един запой и гледам - лежа на килимче, а килимчето - окачено на стената…
- Интересувате ли се от спиритически сеанси?
- Спиритически - не. А бирени има ли?
Звъни се на вратата. Жената отваря, а на прага стои мъжа пиян като талпа. Жената го пита:
- Донесе ли заплатата?
Мъжът пада, а на гърба му написано с тебешир: "НЕ".
Руснак отива при лекар.
- Докторе, болят ме бъбреците.
- Одеколон пиете ли?
- Пия, но не помага.
Между Коледа и Нова година в нашата фирма се работеше. На 05.01 сутринта намираме един от компютрите на шефовете включен, отворен браузера в google със следното търсене:
"ефективно управление на персо...
Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирланд...
Мъж влиза в кръчмата:
- За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната.
- Защо?
- Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.
Барман към клиент:
- Вчера почина един от редовните ни клиенти. Забележителен човек - всяка вечер изпиваше по 12 бири и 6 големи водки.
- И от какво е умрял?
- Представа си нямам.
В кръчмата двама доста почерпени си говорят:
- Пешо, ти мене уважаваш ли?
- Не-е.
- Нема значение, сипвай!