29 °C

Пиянски

  1. 1 януари. Бележка:
    Честита Нова Година!
    p.s. зелевият сок е в хладилника.
    p.s.2 Хладилникът е в кухнята...
    ----
    Видял бележката Боян и се чуди:
    - Добре де, а кухнята къде е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Уважаема госпожице, свободна ли сте за следващия танц?
    - Да.
    - Може ли тогава да ви помоля да ми пазите бирата?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Имало един мъж който бил вечно пиян. Една вечер се прибира и жена му го пита:
    - Колко пи, бе идиот?
    - Три бири!
    На следващия ден пак:
    - Колко пи, бе идиот?
    - Три бири!
    На следващата вечер жената праща...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Момчета, имаме ли повод да пием?
    - Повод има! Пиене няма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Петък!Петък! ПЕТЪК!!!ПЕТЪК!!! - ужасено крещеше черният дроб.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Кой как се връща от рожден ден?
    Англичанинът: с достойнство.
    Французинът: с домакинята.
    Руснакът: на четири крака.
    Българинът: с остатъка от водката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Пияница разправя на свой познат:
    - Събуждам се след един запой и гледам - лежа на килимче, а килимчето - окачено на стената…

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Интересувате ли се от спиритически сеанси?
    - Спиритически - не. А бирени има ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Звъни се на вратата. Жената отваря, а на прага стои мъжа пиян като талпа. Жената го пита:
    - Донесе ли заплатата?
    Мъжът пада, а на гърба му написано с тебешир: "НЕ".

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Руснак отива при лекар.
    - Докторе, болят ме бъбреците.
    - Одеколон пиете ли?
    - Пия, но не помага.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Между Коледа и Нова година в нашата фирма се работеше. На 05.01 сутринта намираме един от компютрите на шефовете включен, отворен браузера в google със следното търсене:
    "ефективно управление на персо...

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирланд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Мъж влиза в кръчмата:
    - За мен седем ракии... Благодаря. А сега махнете първата и последната.
    - Защо?
    - Първата трудно влиза, а от последната правя глупости.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Барман към клиент:
    - Вчера почина един от редовните ни клиенти. Забележителен човек - всяка вечер изпиваше по 12 бири и 6 големи водки.
    - И от какво е умрял?
    - Представа си нямам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В кръчмата двама доста почерпени си говорят:
    - Пешо, ти мене уважаваш ли?
    - Не-е.
    - Нема значение, сипвай!

    Оценка 0 от 0 гласа