Възрастен човек, с много болести, отива на лекарски преглед. Докторът:
- Предписвам ти кални бани.
- Докторе, ще ми помогнат ли? - пита обнадежден пациентът.
- Не, но поне да свикваш с пръстта!
Криминална хроника:"Вчера в софийския зоопарк две и половина неизвестни лица са опитали да откраднат лъва."
Удавник в късна нощ видях,
заклан с наточена секира
разпорих го, щастливец бях
намерих в него бира.
Ако трябва да късаш с момиче, то най-добре е в McDonalds. Няма никакви остри ножове, вилици, тежки посуди и винаги можеш да се скриеш зад някое дебело бебе.
Един от нашите скъпи политици копае дупка.
Питат го:-Ти защо копаеш тази дупка?
-Защото ни искат снимка до кръста...
След малко той копае втора дупка.
-Ами защо копаеш втората дупка бе?...
Двама цигани се прибират от гурбет в Сирия. На границата полицаят им проверява паспортите и прави гримаса:
- От кога не сте се къпали бе, воните на мърша?
- Това е от химическите оръжия!
- Аз презервативи не ползвам - имам клаустрофобия!
- Ха! Клаустрофобия! Нашия Гицо като го погребвахме три пъти изскачаше от гроба - това е клаустрофобия!
Надписът на цигарените кутии "Пушенето убива!" е сложен от полицията. Сега всяко убийство, ако в трупът има кутия цигари, се счита автоматично за разкрито.
Пристига пиян Дядо Коледа в детска градина за деца с увреждания. Децата се хвърлили към него, той се изплашил, захвърлил чувала и избягал. Припълзяло едно детенце без крака до чувала, взело си подарък...
Моето дете ще получи яка играчка за празника, но остатъка от Happy Meal е за мен!
Детенце към майка си:
- Мамо, татко се обеси на тавана!!
Майката тръгва да тича към тавана. В тоя момент детенцето:
- Не бе, ебавам се. В мазето виси.
Колко карикатури са необходими, за да си признае Иран, че има атомна бомба?!?
- Как ще разберете, че вече сте много стар?
- Когато отидете да си купите презерватив и аптекарката ви попита дали да го опакова като подарък.
В семейство на садисти:
Детето се приближава към майка си с ръце зад тялото и пита:
- Мама, какви са очите на братчето ми?
- Кафяви - отвръща майката.
- Аааа, не - изпъвайки ръце, казало детето - сини...
Защо всеки път когато киха шефа, машинално си казвам наум :"Да пукнеш дано!"
(Шефе, майтапя се само!")