29 °C

Черен хумор

  1. Немски концлагер. Немец разпределя пленниците:
    - Този да се разстреля!
    - Този в газовата камера!
    - Този да се обеси!
    Идва ред на огромен мъжага.
    - Този в газовата камера!
    Мъжагата /обидено/:
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Иванчо пита баща си:

    Тате,можеш ли да се подписваш със затворени очи?

    Да,мога-отговаря баща му.

    Тогава ми подпиши бележника-казва Иванчо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Старши командир казва на войниците:
    - Кой каза на командира, че има дървена глава?
    Войниците отговарят:
    - Ние не сме му казвали такова нещо. Казахме му да си сложи каската, защото прелитат кълвачи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Археолози от Влашко
    са попаднали на автентична грамота,
    (Доказваща пословичната Румънска коректност)
    подписана лично от Граф Дракула.
    Която изглежда приблизително така
    ГРАМОТА
    За доб...

    Оценка 4.5 от 2 гласа
  5. Обява:
    Управата Ви информира, че на изхода на гробището работи фонтан. Желаещите могат да хвърлят монета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. ЦРУ подарило ядрена бомба на чеченците, а те я продали на Бен Ладен, така завършва учебника по история на Америка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Ловецът Иван Иванов след лов на мечки е записан в Червената книга. Много малко е останало от него.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Rammstein в Ориент 33.
    Трябва ли да е смешно !?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. -Мамо, а пък днес в училище рисувах ме нашите майки! - Че нали и вчера пак същото рисувахте? - Ами да. Учителката като влезе и вика: "Рисувайте,ваш та майка"...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Седят в бара лъв, вълк и свиня.
    Вълкът казва:
    - Когато почна да вия, цялата гора я е страх от мен.
    Лъвът казва:
    - Когато аз изрева, от мен се плаши цялата савана.
    Свинята, замислено пийва от чашата си...

    Оценка 0 от 1 глас
  11. Между приятели.
    - Ожених се.
    - Еее, браво!
    - Не е браво, жената е много грозна.
    - Еее, язък!
    - Не e язък, има апартамент!
    - Еее, браво
    - Не е браво. Той изгоря.
    - Еее, язък!
    - Не e язък, тя беше вътре...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Двама евреи в концлагера си говорят:
    - Мирише ми на карамел. Май за десерт ще има крем карамел.
    - Не бе! Горят диабетиците!

    Оценка 2 от 1 глас
  13. Излиза от лекарския кабинет една блондинка и си мърмори:
    - Риба? Не. Водолей? Не. Козирог? Не.
    Връща се в кабинета и пита:
    - Какво казахте докторе, че имам? Нещо от хороскопите?
    - Рак имате госпожо! Р...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Фойерверките по случай закриването на поделение 18 250 в Челопечене продължават...

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Мутра е на операционната маса, вика на хирурга:
    - Докторе! Спасете ме! Ще ви дам много пари! Само ми помогнете!
    Хирурга:
    - Не! Първо парите! Работим с предплата. Иначе помогнеш му и никаква благодарно...

    Оценка 0 от 0 гласа