На една маса в кръчмата,седнали:дядо поп,аптекаря и ковача.По едно време,от дума на дума,ковача казал:
- Абе,дядо попе,я изпей нещо!!!
А попа отвърнал:
- Лягай и почвам!!!
- Свинското прясно ли е?
- Да, вчера още кашляше...
Бележка в кутия бонбони:
"Четири бонбони изядох аз. Опаковчик 3."
Промоция в магазин:
"При покупка на две бутилки "Лют първак", получавате нож безплатно!"
Обажда се момиче в козметичния салон:
- Извинете, а фотоепилацията как се прави?
- С Фотошоп...
- Какво свързва негъра и дървото?
- Веригата.
Каква е Разликата между Сгазен Циганин и Сгазен Негар... ???
- Пред Сгазения Негар няма спирачен път !!!
Два снежни човека решили да правят секс и единият казал:
-Дай да се скрием някъде ,че ме е срам от хората!
а другият отговорил:
-Добре бе ,ама само да не е в някоя къща,че от топлото се подмо...
- Какво ще направите, ако Вашата жена купи розова кола?
- Ще овдовея...
Днес ще се проведат две шествия. Едното в подкрепа на медицинските сестри в Либия под мотото "Не сте сами", и отделно на таксиметровите шофьори - "Защо сме сами?"
Количеството разум на планетата е постоянна величина. А населението се увеличава...
Десантичикът може да развие скорост до 280 км/час, ако не му се отвори парашута. По-голяма скорост може да развие само сапьора.
- Здравей, Мартине! Разреши ми да ти представя моята братовчедка!
- Не е нужно. Аз я познавам.
- Така ли? Откога?
- Преди време тя беше и моя братовчедка...
Грозновата на вид жена влиза в едно такси.
- Може ли да ме хвърлите до университета?
- Може, разбира се. И до университета може, и от университета може...
Гробар към вдовицата:
- Да отрежем ли рогата или да удължим гроба?