Знаете ли, че...
Според съдебната статистика няма нито един случай жена да е застреляла мъжа си докато той е миел чиниите!
Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища... абе ужас отвсякъде!
Отишли катаджии на местопроизшествието. Един от тях прави опис:
- Една ръка... на паважа, един крак... на паважа, ухо... н...
Карала си една фолк звезда колата с 200 км/ч и си слушала радио Сигнал+.
По едно време по радиото съобщили следното:
- По магистралата София-Пловдив се движи луд със скорост от 200 км/ч. Пазете се и к...
Чък Норис може да завие гайка с отверка.
Най-известните македонски постижения све (изобщо):
--> Ябълка – македонски плод на познанието.
--> Тиква – още един македонски плод на познанието.
--> Ряпа – македонски зеленчук на познанието.
--> Ско...
При Доктора:
- Докторе бременна съм!!!
- Честито! Следващия!
- Докторе глътнах мишка!!!
- Глътни и котка! Следващия!
- Докторе Мисля че никои не ме забелязва!!!
- ..Казах Следващия!
- Докторе пикая...
Един таралеж си върви в гората и както си върви пада в една дълбока яма. След като се повъртял и разбрал че излизане няма нервно измърморил:
- Да му е.а майката, ако не излезна до 5 минути отивам вкъщ...
Правете война не любов щото от любовта стават малки войничета!!!
Борец пуснал тото и следи тегленето на тиража:
- А, това го имам… А, и това го имам… Тюх, това съм го зачеркнал…
Сговорни сестри публичен дом издигат!
Млад катаджия влиза при началника си:
- Началство, вчера ми се роди син!
Началникът бърка в чекмеджето и му подава ключове от автомобил.
- Началство, син ми се роди, бе!
Началникът бърка отново в...
Нова касиерка в банката вижда човек с чорапогащник на главата, който идва към нея. Ужасена веднага почва да търси паник бутона. Отзад се обажда друга касиерка:
- Спокойно! Това е шефа, идва на работа....
Чък Норис може да хакне мрежата на ЦРУ, използвайки калкулатор без батерии.
Влиза Наско Сираков при Грашнов:
- Шефе, искам един GSM от служебните!
Грашнов:
- Няма проблем, нали знаеш че за тебе винаги... ама я чакай малко, ти ми искаш 5-ти телефон за този месец, да не ги губи...
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да...