Червената шапчица, Дан Симънс
- Как се казваш? - попита полковник Канис Лупус, когато напуснаха старата къща с полусрутена мансарда и закрачиха из мъртвата гора.
- Гарнет, - рече сънят му, - или Ръбик...
Заможен борец застрахова имуществото си в къщи (компютър, телевизор, уредба…). Застраховали всичко, и докато бореца попълвал документите, сина го прекъсва:
- Тате, а уокмена шъ застаховаме ли?
На Майкъл Джексън му се ражда син. Излизайки от болницата с жена си и новороденото си пита доктора:
- Докторе, а сега кога можем да правим секс?
А докторът отговаря:
- Еее, Майкъл, изчакай поне да нав...
- Стават грешки... - казал конят и слязъл от индианеца.
Три мутри си говорят - немец, италианец и българин:Немеца: Моята жена ускорява от 0 до 100 за 7 секунди ... - Как така бе? Немеца: Купил съм й Порше!Италянеца: Мойта жена ускорява от 0 до 100 за 5 сек...
Веднъж Чък Норис изпил цяло шишенце хапчета за сън. Това го накарало да мигне. Веднъж.
Един стидент по физика бил много набожен. Физиката му се сторила трудна и решил да се прехвърли Богословие. На първото упражнение асистентът го попитал:
- Как бихте определили Божията сила?
- Божията...
Оригиналът на Властелина на пръстените бил с Бойко Борисов вместо Фродо. Книгата била 5 страници дълга - Бойко Борисов пребил Саурон и цялата му армия по средата на първа глава.
Две мутри си говорят:
- Тиква, абе вчера те гледам в един ресторант с една мадама. И през цялото време й целуваше ръката. Голем джентълмен си станал нещо,а?
- Не бе, Картоф, тоя тъпак келнера не ми бе...
Животът преебава хората... Чък Норис преебава живота.
Кучето на един полицай и кучето на един борец попаднали в капан, докато ловували.
Полицейското куче жертвало заклещения в капана крак, като го отхапало и се освободило.
На другия ден се върнало да тър...
Разправят се двама борци. Единия казал на другия:
- Ей, педал, я си затваряй човката.
- Кажи бе, кормило, ти си затвори плювалника бе.
Борец пита минувач:
- Знаеш ли колко е часът?
- Да.
- Благодаря!
Две мутри пътуват с кола през страната:
- Еееех каква природа...!
- Ъ... от тея дървета нищо не виждам!
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да...