Само Чък Норис може да мине с автомобил по магистрала Тракия от София до... Бургас!
Въпрос: Каква е разликата между чалгарка и топка за боулинг?
Отговор: Чалгарката не може да влезе в топката за боулинг.
"Обява: Погребална агенция търси клиенти."
Когато Терминатор срещнал Чък Норис му казал: I will not be back!
Иванчо поканил Марийка да учат по математика. По едно време Марийка казала:
- Ох, стана ми много топло ще си сваля блузката - и си я свалила. След малко казала:
- Ох, тука наистина много топло - и с...
Питат поручик Ржевски:
- Защо застреляхте младия хусар Черкезов и Наташа Ростова?
- Защото се подиграха с мен!
- Е как така?
- Ами седя си във всекидневната и си пия чай и влиза Черкезов и ме пита "Ис...
Всяка неделя, двадесет години поред, точно в 2 часа, петима лордове се събират в имението на лорд Хенри за игра на бридж.
Четирима от тях винаги играят, петият винаги гледа. На 20-тата година един от...
Борец разглежда с интерес машина за Кока-Кола и пита случаен минувач какво се прави с нея. Човекът му обяснява подробно и му показва, като пуска монета в слота. Машината, естествено, изплюва кутия Кок...
Учителка по история:
- Деца това, което ще кажа го няма в нито една енциклопедия:
Георги Бенковски е бил толкова хубав, че като го видели жените си разтваряли краката!
- Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица.
- Мама ми даде левче, а аз го изгубих.
- Ето ти левче, недей плака.
Детето взело левчето и заплакало още по-силно.
- Защ...
Петка и Чапай правят научен експеримент за движението на мухите.
Хващат една муха и първо й отрязват единия крак. Петка й казва:
- Ходи! - и тя тръгва.
Счупват втория крак на мухата. Петка пак казва:...
Започна поредния "Вип брадър", събран от кол и въже...
Две гарги летели и едната казала:
- Швепс.
- Защо Куба няма национален отбор по плуване?
- Защото в Куба който може да плува отдавна е в САЩ.
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да...