- В библията Бог превърнал водата във вино. После Чък Норис превърнал виното в бира.
Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече Мечо Пух го нямаше…
Попитали поручик Ржевски:
- Ржевски, кое е Вашето най-безумно желание?
- Никога не съм имал семейно имение...
- И какво от това?
- Така бих искал да го пропия...
Новата и най-добра охранителна фирма: Chuck No Risk
Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто.
- Ей… сервитьора… абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през "86 година?
- Не, господине.
- Не, не, познав...
- За какво мислите, поручик?
- За това, за което и вие, Наташа.
- Ама долно съзнание имате наистина!
Две борчета са отишли на Витоша и единия казва на другия
- Брато аз отивам да се изпикая че много ми се пикай.
- Ок бягай - казал другия.
След 1 мин се връща единия и вика
- Аве брато тука ся ме ухата...
Мутра влиза в магазин и пита:
- Имате ли бижута?
- Не продаваме - отговаря продавачката.
- А това по ръчичките и гушките к`во е?
Ако Чък Норис прочете всичките тъпизми написани за него, ще убие автора им!
Мутра обяснява на архитект как иска да изглежда новата му къща:
- Виж сега какво - искам до сауната да има 3 басейна - един с гореща вода, един с хладка и един без вода ...
- Ама как така без вода?!?!...
При презимяването си на Земята марсианска летяща чиния се ударила в джип "Чероки". Отвътре наизкачали мутри, разбили вратата на космическия кораб и гледат, вътре седят зелени човечета.
- А, позеленяхт...
Защо краката на жената са винаги бели?
- Защото са цял живот на сянка под сливата…
Eдин човек се къпе и слуша мач по радиото. Изведнъж чува "Гоооооол", и си замислил:
- Тия от къде знаят, че съм гол?
Лорд Тоби и съпругата му в брачното им ложе в първа брачна нощ. Негърът Том свети с фенер.
Лордът става:
- Миледи, изпълних ли задължението си?
- Ннне-е-е-е...
Лордът се хвърля с нова страст.
- Миледи...
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да...