25 °C

Любими Герои

  1. Защо българските деца са толкова красиви?
    Защото са единственото нещо, което българинът не прави с ръцете си!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Вървели двама гологлави. Скарали се и започнали да си скубят косите.

    Оценка 0 от 1 глас
  3. Чък Норис не е надарен като жребец, жребецът е надарен като Чък Норис!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - На Чък Норис са му нужни 20 минути, за да изгледа 60 минути.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Чък Норис веднъж изгълтал цяло шише с таблетки за сън. Накарали го да мигне.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В тежката криза родителите на Иванчо били безработни. Хладилникът им бил празен. Ставайки сутринта, Иванчо се оплакъл, че има болки в стомаха.
    - Така е, защото е празен - въздъхнала майка му.
    В училищ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Внедрява КГБ в Щатите шпионин - Агоп. Паролата е "Шиете ли шарени дюшеци?". Дали му адреса на явката и го пратили по живо - по здраво. Двадесет години по-късно КГБ се сеща за Агоп-шпионина и изпраща н...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Местят лудите от една лудница в друга. Разстоянието било голямо и ги качили на самолет. По време на полета не спирали да играят футбол в самолета.
    - Абе докторе, - притеснил се пилота - вземи ги миряс...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Какво е най-хубавото нещо при правената от етиопка свирка?
    - Човек предварително знае, че тя ще гълта.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Ако "Закон и ред" са имената на двата крака на Чък Норис то ръцете му се казват "Страх и ужас".

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. На един борец му казали, че е много доходно (пък и представително) да си влагаш парите в изкуство. И естествено, още на следващия ден, той веднага отишъл в една галерия и започнал да разглежда...
    Глед...

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Последното нещо, което чуваш преди да те удари Чък Норис?
    Не се знае – никой не е оцелял за да разкаже.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Оплакал се Сталин на Ленин:
    - Винаги го дигам като сърп, никога като чук.

    Оценка 5 от 2 гласа
  14. Две борчета се срещат на улицата. Но единия незнайно защо бил с микровълнова печка на главата.
    - Абе браточка защо си с печка на главата?? - Учуден попитал единия.
    А другия отвърнал:
    - Ами шефа ми каз...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
    - Шефе, какво да го правим това пингвинче?
    - Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
    - Ама шефе! Как да...

    Оценка 0 от 0 гласа