Защо българските деца са толкова красиви?
Защото са единственото нещо, което българинът не прави с ръцете си!
Вървели двама гологлави. Скарали се и започнали да си скубят косите.
Чък Норис не е надарен като жребец, жребецът е надарен като Чък Норис!
- На Чък Норис са му нужни 20 минути, за да изгледа 60 минути.
- Чък Норис веднъж изгълтал цяло шише с таблетки за сън. Накарали го да мигне.
В тежката криза родителите на Иванчо били безработни. Хладилникът им бил празен. Ставайки сутринта, Иванчо се оплакъл, че има болки в стомаха.
- Така е, защото е празен - въздъхнала майка му.
В училищ...
Внедрява КГБ в Щатите шпионин - Агоп. Паролата е "Шиете ли шарени дюшеци?". Дали му адреса на явката и го пратили по живо - по здраво. Двадесет години по-късно КГБ се сеща за Агоп-шпионина и изпраща н...
Местят лудите от една лудница в друга. Разстоянието било голямо и ги качили на самолет. По време на полета не спирали да играят футбол в самолета.
- Абе докторе, - притеснил се пилота - вземи ги миряс...
- Какво е най-хубавото нещо при правената от етиопка свирка?
- Човек предварително знае, че тя ще гълта.
Ако "Закон и ред" са имената на двата крака на Чък Норис то ръцете му се казват "Страх и ужас".
На един борец му казали, че е много доходно (пък и представително) да си влагаш парите в изкуство. И естествено, още на следващия ден, той веднага отишъл в една галерия и започнал да разглежда...
Глед...
Последното нещо, което чуваш преди да те удари Чък Норис?
Не се знае – никой не е оцелял за да разкаже.
Оплакал се Сталин на Ленин:
- Винаги го дигам като сърп, никога като чук.
Две борчета се срещат на улицата. Но единия незнайно защо бил с микровълнова печка на главата.
- Абе браточка защо си с печка на главата?? - Учуден попитал единия.
А другия отвърнал:
- Ами шефа ми каз...
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче.
- Шефе, какво да го правим това пингвинче?
- Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!?
- Ама шефе! Как да...