Двама сноби репетират запознансвто:
- Граф Игнатиев!
- Приятно ми е, площад Славейков!
- От 1940 година, когато Чък Норис е роден, смъртните случаи от ритник със завъртане са се увеличили с 13 000%.
Кара си борец колата и чува по радиото, че на улицата, по която кара имало някакъв луд, който карал в отсрещното платно. Гледал, гледал борецът и казал:
- Е кой, бе?! Те са много.
Жител на Архангелск пристигнал през септември на
Черноморието и се съблякъл на плажа. Като видели колко
е бял го попитали:
- Вие нямахте ли лято тази година?
- Имахме лято, но този ден бях на работа.
Знаете ли, че ГДБОП са изтеглили съдържанието на всички торент-тракери.
----
"С колегите работим активно и дълго сме наблюдавали всички торент-тракери. Свалили сме цялото съдържание и сме установили...
Редник яде ябълка, разрязва я, вади семките и ги слага в джоба си. Старшината го вижда и пита защо.
Редникът:
- После ще купят от мен тези семки, повишават интелекта.
Старшината:
- Може ли и на ме...
На бала поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова. По някое време Наташа го пита:
- Но поручик, какво правите с ръцете си по гърба ми?
- Търся Ви циците.
- Проверете отпред - палаво го подканя тя.
- Та...
- Книгата е прозорец към света, но ние сме кОлтурни и ще влезнем през вратата!
Чапай и Петка си лафят:
- Абе Чапай - отверката!
- Абе Петка - болчето!
- Какво болчето?
- А какво отверката?
Наташа Ростова танцува на бала с Пиер Безухов.
- Графе, на маншета Ви има петънце - прави му забележка Наташа. Графът, неиздържал позора, отива в другата стая и се обесва.
А Наташа вече танцува с княз...
- Дотук добре.
Казал падащият от осемнадестия етаж, минавайки покрай десетия
Петка докладва:
- Другарю Чапай, през първия ден ние завзехме гората!
- Добре. А после?
- После през нощта белите си я върнаха.
- После?
- Ние предприехме контраофанзива по фланговете и отново я...
Двама чукчи отиват на ЖП гарата в Москва да се прибират за Чукотка. Стигат на някакъв перон където има влак, виждат кондуктор и единия пита:
- Извинете тоя влак ще ме закара ли до Чукотка?
- Не - каза...
Въпрос: Защо мозъкът на борец е голям колкото орех?
Отговор: Защото се е подул.
Вилхем Тел, Робин Худ и Бай Ганю решили да видят кой е най-добър в стрелбата с лък. Застанал един човек с ябълка на главата и пръв по него стрелял Робин Худ. Стрелата се забила право в ябълката.
- I a...