27 °C

Ученически

  1. В час по биология учител обяснява за храносмилателната система и вижда как Петърчо си хапва сандвич и го пита:
    - Петърчо, какво правиш?
    Петърчо невъзмутимо си яде и казва:
    - Ами прилагам обясненията В...

    Оценка 2.5 от 2 гласа
  2. Учителката дава задача да се напише изречение с думата "захар". Малкият Иванчо пише:
    "Пия чай с лимон."
    - А къде е захарта? - пита учителката.
    - Разтворила се е...

    Оценка 3 от 2 гласа
  3. В класа на Иванчо дошъл инспектор. Госпожата влиза заедно с него в класната стая и с широка усмивка пита:
    - Ученици, знаете ли кой е дошъл днес на посещение?
    Иванчо се обажда:
    - Някакво говедо от мини...

    Оценка 3.66667 от 6 гласа
  4. - Какво е станало през 1837 година? - пита учителката по история.
    - Родил се Васил Левски - отговаря Митко.
    - А какво се е случило през 1840 година?
    - Васил левски е станал на три години! - продължава...

    Оценка 3.75 от 4 гласа
  5. Учителка пита Иванчо:
    - Иванчо, защо вчера не беше на училище?
    - Бях болен, госпожо…
    - Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
    - Не съм ходил, у нас си бях!
    - Не ме лъжи, знаеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В първия учебен ден една учителка се запознава с първокласниците. Учителката останала учудена след като всяко дете се представило като Терминатор. Моментално докладвала за това на директора:
    - Господи...

    Оценка 1 от 1 глас
  7. - Татко, викат те на малка родителска среща.
    - Как тъй малка бе?
    - Аз, ти и директора.
    - Защо?
    - Подпалих кабинета по химия.
    След няколко дни.
    - Татко, пак те викат.
    - Защо?
    - Взривих кабинета...

    Оценка 3.25 от 4 гласа
  8. Учителят влиза в час и казва:
    - Всички идиоти да станат...
    Иванчо мислил мислил и станал. Учителят го попитал:
    - Иванчо защо стана?!?
    Иванчо му казал:
    - Еми беше ми жал да ви гледам сам...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Учителката към ученик:
    - Да би мирно стояло - не би дъска видяло.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В час по химия учителката пита:
    - В какво се разтварят мазнините?
    - В тиган! - отговаря Иванчо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Мъжо, говорих с класната на нашия син.
    - Какво каза тя?
    - Дисциплината му била образцова.
    - Шегуваш се?
    - Кротко си... изтрезнявал на задния чин.

    Оценка 3 от 1 глас
  12. Учителката се кара на Иванчо:
    - Нима можеш да броиш само до десет? Просто идея си нямам, какъв ще станеш, като голям...
    - Съдия по бокс!

    Оценка 3.66667 от 3 гласа
  13. Учител питa учениците:
    - Деца, знаете ли кaк се лекувa лудa крaвa?
    Ивaнчо:
    - Не знaм, господине, вие би трябвало по-добре да познaвaте женa си...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Господин по химия пита ученичка:
    - Какво правиш ?
    Тя:
    - Химията изучавам за последен път. Просто смесих веществата сълзите текат, и ето почна нещо да кипи и аз падам на колене и се моля на сички богов...

    Оценка 3 от 1 глас
  15. В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва:
    - Аз искам да получа шестица на теста по математика.
    Учителят:
    - Дано. Само на Коледа става...

    Оценка 0 от 0 гласа