34 °C

Разни

  1. Истинските неща се виждат сьс сьрцето, а не с очите.
    Антоан дьо Сент Екзюпери (Малкият принц)

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Мутра е в Ню-Йорк и се загубил. Звъни на приятел по телефона:
    - Брато, можеш ли да ме вземеш. че съм се загубил май!
    - Къде си? На Коя пресечка си?
    - Сега ще видя..аха на WALK и DONT WALK.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Директор на ДСП се обажда в Министерството на труда и социалните грижи, да уговоря среща с министъра:
    - Положението е трудно, нямаме пари!
    - Няма страшно! И така ще Ви приема...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. гласова поща: "Телефонът на абоната е в заложната къща."

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Днес отидох с огромно желание на работа. Там имаме климатик...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Питат един студент как е минал изпита му. Той отговаря:
    - Като на църква!
    - Е как като на църква бе?
    - Ами така професорът задава въпрос, аз се кръстя, после аз отговарям и той се кръсти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В патентното бюро:
    - Искам да петентовам екологичен вибратор.
    - Опишете остройството му.
    - Жива пчела в бамбукова тръба.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Как може да се вкарат осем дупки в една?
    Като си вкараш флейтата в задника.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Какво прави блондинка на дъното на Атлантическия океан - търси Леонардо Ди Каприо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Мутра се обажда в сервиза:
    - Пробихме климатика, и сега не работи. Кога ще можете да дойдете да го поправите?
    - Ами първо ще изпратим човек да измери дупката, за да видим дали може да се запуши, или щ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Два чадъра се разхождали по плажа и срещнали един бастун. Единият чадър казал:
    - Леле, човече, виж - нудист!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Трима катаджии спират мутра за превишена скорост.
    - Вие карате с превишена скорост!
    - Бах мааму, на ти на тебе 50 кинта, на ти на тебе 50 кинта, на ти и на тебе 50 кинта....
    - Абе, ти не чуваш ли, че...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Вчера водих жената на зоопарка...не я взеха...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Имам спомен от преди години.Веднъж след часовете аз и мой колега се отбихме до фурната.Пред нея гледаме странна гледка:огромна опашка,хляб има,но опашката не помръдва.Нямахме време да се редим и току...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Хлебарка се приближава към друга, лежаща по гръб:
    - Това брейк ли е?
    - Не, "Райд"!

    Оценка 4 от 1 глас