- Иванчо, вярно ли е, че си играеш с Марийка само, защото има много пари?
- Не е вярно!! Играя си с нея, защото нямам нито стотинка.
Истинска случка. Трябва да отида до един адрес на ул.Голо Бърдо в "Лозенец". Стигам до улицата и за всеки случай питам един чичко:
- Извинете, нали това е улица "Голо бърдо"?
Чичкото спира, поглежда м...
Съдия към мъжа:
- Значи всяка вечер, връщайки се у дома, вие намирахте в шкафа друг мъж?
- Да!
- И това стана причина да се скарате с жена си?
- Да! Нямаше къде да си закача сакото.
Малко циганче стои на улицата и рови с клечка из нещо (май кучешко...). До него полицай се опитва да го "забие" с остроумие и да си намери повод да го изгони:
- Бъркаш си, значи...? Хм,изглежда рисув...
Един палестински студент завършил университета и решил да си търси работа. Влиза в най-голямата израелска фирма, отива при главния шеф и му казва:
- Здравейте, аз съм палестинец. Току що завърших унив...
- Уверих се наистина, че мълчанието е злато!
- Как?
- Платих си сметката за GSM-а.
Какво ще стане ако валяк мине през студентско общежитие в 2ч. сутринта?
Порно списание!
Марая Кери е изпаднала в депресия, оказва се, че вече никой не гледа нейната песен, а Кен лий тулибу-ли-бу-дауч-ю значително изпреварва нейната песен..
Срещат се двама старци, които отдавна не се били виждали. Единия пита другия:
- Помниш ли, като млади се състезавахме кой ще се изпикае по-надалеч? Искаш ли да го направим?
- Хайде!
Отишли в храстите...
- Затвори си очите...Усещаш ли?
- Копринени бельо?
- По-хубаво! Обръснала съм си гърба.
- Тате, а сред кандидатките за "Мис България" има ли девици?
- Не, сине. Това е фантастика!
Кои са четирите любими животни на жената:
Норка в гардероба, ягуар в гаража, тигър в леглото и една маймуна, която да плаща за всичко това.
- Когато чета някаква медицинска книга, почвам да усещам всички болести, които са описани в нея.
- А при мен става същото, като чета Наказателсния кодекс. Когато го чета, на всяка страница се виждам з...
В цирка:
- Тате, защо я режат тази леля?
- За да разберат на колко години е.
- Защо в рока има толкова направления?
- Зависи какво пушат...