Учителката обяснява какво е работа и какво е почивка и накрая пита:
- Иванчо, какво прави баща ти след работа?
- Същия въпрос си задава и майка ми, госпожо.
Квартирант крешти на хазяйката си:
- Това е безобразие! Шести месец живея у вас и едва сега ми казвате, че нямате баня!
Мoмче изпраща момиче до дома й и пита:
- Може ли да дойда у вас на чаша кафе?
- Не знам, аз никога не каня момчета вкъщи на първата среща.
- ОК, а ако е последна.
На въпроса: Какво ще направите, когато видите зелено човече?
80% отговорили - Ще спра да пия.
15% отговорили - Ще започна да пия.
5% отговорили - Ще пресека улицата.
- Злато мое, ще живеем в скъпо жилище.
- О, любими, кога се изнасяме от този коптор?
- Не скъпа, вдигнаха ни наема...
Един човек отива при негов съсед. Отива при него и го гледа да играе шах с кучето си и казва:
- Я колко умно куче имаш!
- Друг път е умно, бия го 3:2
София, Великден. По улицата върви пич със синьо бяло яйце. Среща още един с такова яйце, поздравяват се:
- Левски шампион!
- Во истина шампион!
Малкото неандарталче се прибира в пещерата разплакано. Майка му казва:
- Сине, може да имаш 2 по неандарталски, но как може да имаш и 2 по родинознание, като учебникът е само от една страница?
Попитали един автоманиак:
- Абе, брато. Може ли един трабант да развие 220 км/ч?
- Може и 300.
- Как?
- Като го пуснеш от връх Мусала надолу.
тя: - Като без акъл съм заради теб.
той: - Не е заради мен, от природата си е.
тя: - В смисъл?
През нощта храбрец върви през гробището и дъвче баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а
- Защо мьжете имат криви крака?
- Защото всички важни неща са в скоби.
Кратък речник:
ВИК НА АГОНИЯ вик, издаван от мъртвец
ВДОВЕЦ мъж на вдовица
МЕТИС дете на негри, които са яли бели хора
МУЛАТ дете, на което родителите са от различни полове
МУЛАТКА женската н...
- Добър вечер, Петрови?
- Кви Петрови, бе, ние нямаме телефон...
Отегчен мъж в книжарницата:
- Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
- Ами...мога да ви предложа Кама Сутра!
- Е, добре де....нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
- Ами....