В киното мадама казва на стоящия до нея непознат младеж:
- Нахалник! Веднага си махнете ръката от коляното ми! Броя до 5000...
Въпрос:
Кога пенисът става легенда?
Отговор:
Когато се разнася от уста на уста!
Сатаната се качил на земята за да види как е живота в горният свят.
Събрал той един скейтър, един техничар и един метъл и им казал:
- Ще ми кажете кой какво мисли за бандата си, и ако ме лъжете ще пад...
Какво е любовта?
Студента:
Любов - това е болест, която се лекува с лежане в леглото.
Доктора:
Каква болест, ако никой не иска да се лекува?
Любовта е изкуство!
Актриса:
Какво изкуство, ако няма зрите...
Понякога се чудя... какво усещат пеперудите, когато са влюбени.
- Извинете!
- Да имате отрова против хлебарки?
- Да, колко?
- Ами не съм ги броил, вие до колко работите?
- До 8 часа.
- Ами тогава ще отида да ги преброя и ще дойда.
Звъни телефона в три през нощта:
- Ало! И ти ли не спиш...
Защо Баба Марта е люта?
Защото Април е мек а Февруари - къс.
Минава един през парка, гледа - детска площадка. Люлки, катерушки, пясък...
Приближава малко и какво да види - всичко край площадката е прекопано, зеят огромни ями, купища пръст и камъни, огромен дъб,...
В агенция за запознанства:
- И какво като имам три присъди! Затова пък нямам ипотека!
Обява в сайт за запознанства:
"Търся мъж! Пиещ, пушещ, скитащ! Считам, че съпрузите трябва да имат сходни интереси!"
В лекарския кабинет влиза мъж с подута ръка:
- Докторе, ръката ме боли много! Може да е пукната или счупена.
- И очите ли те болят?
- Не, само ръката...
- А онази работа не те ли боли?
- Не! Само ръка...
В центъра на океана трети ден се носи малка лодка, в която седи мъж заобиколен от десет красиви голи жени...Всичко мрачно гледат във водата, мъжът за пореден път тъжно въздъхва:
- Само още веднъж да я...
Следователят:
- Познавате ли този нож?
- Естествено.
- Значи, признавате!!
- Как няма да го познавам, като вие ми го показвате всеки ден в продължение на три седмици!
Хванал един златната рибка:
- Искам, значи, малък бизнес, къща и кола.
Рибката:
- Хубаво, но избери - на кредит или на лизинг?
Мъжа:
- Добре, избирай, в тигана или във фритюрника?