Потъва презокеански кораб. Капитанът дава нареждания за качването в спасителните лодки:
— Първи се качват пътниците, купили билети на кредит!
Лекар бил на визитация в лудница и влязъл в поредната стая. Един пациент седял на пода и режел въображаема дъска, докато друг висял от тавана.
— Какво правиш? – попитал докторът първия пациент.
— Не в...
Домакинята:
— Да ви сложа ли гъби?
— Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам!
— Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
- Не понасям жени, на които направо на лицето им е написано, че се продават.
— И какво точно не ти харесва?
— Скъпо, бе…
Телефонно обаждане. Палав женски глас:
— Ало, полицията?
— Да, полицията.
— Нали от при вас избяга един сексуален маниак?
Уморен глас:
— Да, какво искате?
— Искам да ви кажа да не се притеснявате, сле...
Градска девойка за пръв път от години на гости на баба си на село.
— Бабо, а къде може тука да се ходи нощно време?
— Е в тая кофа…
Шеф казва на своя работник Бай Колю да се подготви добре, защото утре ще идва Първанов. Той се приготвил добре. Идва Първанов и започва да се прегръща и здрависва с Бай Колю. На другия ден началникът...
- Тайната на моето дълголетие е чесъна! – хвали се старец-дълголетник на масата.
— Не е тайна за никой, – провиква се съседа му.
Жените ги боли глава по две причини:
1) Иска мъж, но няма.
2) Мъж има, но не иска.
Семейна двойка заминава на риболовна ваканция. Мъжът обожава риболова, а жената предпочита да си чете, изобщо не е спортен тип. Една сутрин, след няколко часов риболов, той решава да поплува. Жената п...
- Какво е автотурист?
— Човек, който изминава 5000 км, за да се снима до колата си.
Двама приятели си говорят. Единият казва:
— Моят брат е на зърнена диета!
Другият:
-Така ли? И какво яде?
Първият:
— Всичко, което зърне на масата!
Възрастна дама пристига в аптеката и пита:
— Имате ли ацидиум ацетилосалицилум?
— Аспирин ли искате?
— Да, все забравям как се казва!
Два члена се разхождат по тротоара и единия вижда вибратор.
Той потупва другия по рамото и казва:
— Хей, виж… киборг!!!
Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва:
— Ние в Япония работим по осем часа – два за мене, два за Императора и четири за Япония.
Нашенецът:
— Ние у България бачк...