- Петрова, защо закъсняхте за работа?
— След мен ходеше някакъв тип… — И?
— Ами едвам се влачеше…
1969 година след като американците кацнали на Луната, хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали:
— Ех Месечино, земльо македонска, некои ден ке те освободиме!
- Проговори ли?
— Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае!
— Изгори ли му петите?
— Да!
— Пусна ли му ток?
— Ама разбира се, как без ток!
— Отряза ли му кутрето?
— Да бе шефе!
— А даде ли му от мусака...
Възрастна госпожа нервничи преди полет:
— Момче, нали ще ни свалите на земята благополучно? – пита тя пилота.
— Естествено, Госпожо, досега не е имало случай да оставя някой във въздуха!
Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извик...
- Защо Дядо Мраз е винаги весел?
— Защото знае къде живеят всички лоши момичета.
Мутра казва на архитекта си:
— В двора искам три басейна: един с хладка вода, един с гореща и един без вода.
— А защо третият без вода? – пита архитектът.
— Някои мои приятели не могат да плуват.
- Разправят, че вчера те хванали трима в гората и те изнасилили. Вярно ли е?
— Абе не ги слушай… Гледай какви глупости разправят само. Че това каква гора е – две дървета на кръст.
Малкият Нострадамус пита майка си:
— Мамо, какво ще има за обяд?
— Ах ти, как така не знаеш…
Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва:
— Ние в Япония работим по осем часа – два за мене, два за Императора и четири за Япония.
Нашенецът:
— Ние у България бачк...
Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши...
- Ще кажете ли нещо в своя защита, обвиняеми?
— Уважаеми господин съдия! Облегнах се на витрината без да искам и тя се счупи. Тогава влязох вътре, за да оставя на собственика името и адреса си. Колкот...
Безкраен брой математици влизат в един бар. Първият си поръчва една бира, вторият половин бира, третият четвърт бира… Барманът спира четвъртия и казва:
— Абе, ето ви направо 2 бири!
Две кексчета си говорели:
Първото казало:
— Брейй, колко е горещо тук!
Второто отвърнало:
— Я виж, говорещо кексче!!!
Два члена се разхождат по тротоара и единия вижда вибратор.
Той потупва другия по рамото и казва:
— Хей, виж… киборг!!!