Срещат се две мутри. Единият вика на другия:
— Чух, че имаш крокодил?
— Да, но му сложих златни зъби и сега едвам го изхранвам… — Защо? Храни го с черен хайвер, ако му е трудно да дъвче!
— Не става! Д...
Вкарват един в затвора, и адвокакът му казва:
— След някой ден ще те измъкна, а дотогава запомни като те питат другите затворници за какво си да им кажеш, че си по член 114 алинея първа.
Влязъл той, и...
Един охлюв започнал да се катери по черешово дърво насред зима. Минава един кос и го пита:
— Хей, ти защо се катериш по това дърво?
— За да си хапна череши.
— Ми то сега няма череши.
— Да де,ама докат...
Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши...
- Какво е по-добре да подаря, един голям подарък или много малки?
— Много малки.
— Тогава ще подаря пакет семки.
Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ – английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и… паднала вьв водата....
- Защо Катя не се е оженила още?
— Защото чака мъжа на мечтите си.
— И какъв е той?
— Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.
Срещат се двама приятели.
— Как е?
— Отвратително. дадох назаем две хиляди на приятел за пластична операция.
— И какво?
— Сега не знам как изглежда!
Един мъж влиза в тоалетната за жени по погрешка и пита една жена:
— Може ли да ми кажете колко е часа?
Жената отговаря:
— 10 лв. на час.
Малкият Нострадамус пита майка си:
— Мамо, какво ще има за обяд?
— Ах ти, как така не знаеш…
- Ще кажете ли нещо в своя защита, обвиняеми?
— Уважаеми господин съдия! Облегнах се на витрината без да искам и тя се счупи. Тогава влязох вътре, за да оставя на собственика името и адреса си. Колкот...
Възрастна дама пристига в аптеката и пита:
— Имате ли ацидиум ацетилосалицилум?
— Аспирин ли искате?
— Да, все забравям как се казва!
Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва:
— Ние в Япония работим по осем часа – два за мене, два за Императора и четири за Япония.
Нашенецът:
— Ние у България бачк...
Домакинята:
— Да ви сложа ли гъби?
— Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам!
— Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
Двама наркомани се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия:
— Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си?
Другият наркоман се обажда:
— Не ставай! Знам го аз тоя номер – ти ще станеш, а...