Един бездомник стои зад заведението „Св. Георги и змея“. Излиза сервитьорка и той я моли за храна.
— Я, се махай от тука! – развикала се тя.
Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведение...
Един дядо отива в ресторант да си похапне нещичко.
След като приключил с основното хапване решил да си поръча десерт и викнал келнера:
— Ако обичате ще може ли един Ошав?
Келнера малко очуден казва на...
Жена виза в зоомагазин с намерението да си купи говорещ папагал. Продавачът й показва всички с изключение на един много красив папагал, скрит в най-отдалечения ъгъл. Оказало се, че преди да го донесат...
- Защо Дядо Мраз е винаги весел?
— Защото знае къде живеят всички лоши момичета.
На бал с маски:
— Не мога да се отърва от този. Лепнал се е за мен… — Само си свали маската, мила, и готово.
Италианец и българин влизат в тоалетна. На излизане италианецът забелязва, че българинът не си мие ръцете и му казва:
— Нас от малки ни учат да си измием ръцете, след като сме ходили до тоалетната.
—...
Отива при доктора двойка:
— Докторе, я ни вижте по време на секс, Мисля, че нещо не е както трябва.
Започват те да… Стонове, пъшкания, оргазъм.
Доктора:
— Всичко е наред. Не виждам никакви отклонения....
- Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна а на мен вече ми откраднаха куфара!
— Нищо чудно, господине – това е бърз влак!
Уплашеният турист:
— Има ли прилепи в тази пещера?
Водачът:
— Имаше, но не се притеснявайте, змиите ги изядоха всичките.
Чух в една реклама, че в котешката храна има над 80 процента месо. Ихааа, това е доста повече отколкото в саламите и кренвиршите! Завиждам им…
Седят две лезбийки в бара. Едната казва:
— Виж само! Каква мацка!… Какви гърди! Какви крака… Какво мълчиш?
— Не моа да говора, станал ми е езика!
- С любовта е същото, като с гъбите.
— В какъв смисъл?
— Когато човек забележи, че е сгрешил – вече нищо не може да си помогнеш…
- Къде ли изчезна нашият съученик Паздерков? Не съм го виждал цяла вечност.
— Е как, не знаеш ли… Купи си кола и след месец и половина почина.
— При катастрофа ли?
— Не. Умря от глад.
Жена към мъж:
— Защо така ме гледате?
— Не ви гледам вас.
— А защо не ме гледате?
Вкарват един в затвора, и адвокакът му казва:
— След някой ден ще те измъкна, а дотогава запомни като те питат другите затворници за какво си да им кажеш, че си по член 114 алинея първа.
Влязъл той, и...