Гражданин решил да предпази автомобила си от кражба и написал бележка на предното стъкло:
"Радиото не работи, акумулатора е изтощен, няма бензин."
На другата сутрин намери друга бележка на предното...
Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата.
- Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо не...
- Защо дебеланковците са добродушни?
- Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо...
Петима дядовци седят в кафенето - четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл:
- Я иди да купиш едни цигари и един кибрит.
Тръгнал дядото и за да не забрави...
Трима пазачи от зоопарк седят на една пейка и спорят:
- "Фрут" е, бе момчета.
- Не е "фрут", а "фрУУУт".
- Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт".
Чула ги една жена от съседната маса и се включила:
- Из...
Учителката по биология:
- Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло!
Иванчо пита:
- А къртицата откъде знае колко точно тежи?
Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват:
- Трябва първо да се идентифицирате.
Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва:
- Да аз съм.
- Решил съм да се самоубия.
- Ама как бе, защо?
- Животът ми е скучен.
- И к’во, смяташ че самоубийството ще го разнообрази ли?
Срещат се двама клошари:
- Ти къде живееш?
- Никъде.
- О, значи сме съседи!
- Знаеш ли вица, където глупавия казва “Не“?
- Не.
- Струва ми се, че стигнах финансова стабилност.
- И в какво се изразява?
- В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
- Висок ли ви е тавана?
- Не, но съседа е висок.
Бай Ганио българина, Бай Ганио турчина и Бай Ганио американеца били на един небостъргач, и не можели да слезнат. Решили да се самооубият. Турчинът:
- В името на хубавите ни турски жени аз ще се хвърля...
Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
- Днеска си много хубава...
Иванка:
- Не можe да сe кажe сащoтo за тебе...
Иванчо:
- Е значи си излъгала кат мен.
Малкият Нострадамус пита майка си:
- Мамо, какво ще има за обяд?
- Ах ти, как така не знаеш...