Разговор по телефона:
- Ало, търся бай Пешо.
- Ами, той се помина миналият месец - отговаря старица с много изнемощял гласец.
- Какво да му предам като се видим?
Българин отива в Америка да работи при негов приятел. Когато се срещат, приятелят му посочва една улица в центъра на Ню йорк и казва:
- Аз, прияталю, работя на тази улица. Всяка вечер намирам по нещо...
- Къде са чистачките на колата, скъпа?
- Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.
- Мъжо, гледам една от кокошките е омърлушена, дали да не я заколим?!
- Ами, ако мислиш, че това ще я развесели.
Майка с бебе пътува в рейса. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
- Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
Минало малко време и човекът до нея...
Един старец отишал до съседката и и рекъл:
- Съседке ела ела да те почерпя.
- Не благодаря съседе, аз сам на широколистна диета диета.
- Кое е най-голямото голф игрище?
- Перник, защото там всички карат голф и всички са играчи.
В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо н...
Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?"
-The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more МЯУ МЯУ!!!
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия:
- Ззз...з...з
- Ще ми го кажеш като стигнем.
На върха на планината заекващия казал:
- Ззабраввихме ппалаткките долу.
На слизане за...
В тъмна улица се разминават двама.
- Господине, да сте виждал наоколо полицай? - пита единият.
- Не, не съм - отговаря другият.
- Добре тогава, сваляйте палтото и часовника!
На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата.
- След малко, бабче, сега още е червено!
- Страхливец! Аз на зелено мога да мина сама!!!
Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка:
- За какво ти е тази кабинка? - попитал първият.
- Е, как за какво! Като си в...
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло.
Бащата:
- Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него.
Синът:
- Ама тате, аз не...
- Проговори ли?
- Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае!
- Изгори ли му петите?
- Да!
- Пусна ли му ток?
- Ама разбира се, как без ток!
- Отряза ли му кутрето?
- Да бе шефе!
- А даде ли му от мусака...