Две баби си говорят едната казва:
- А бе тая мома която зехме от вашето село, ма тя хубава, ма тя гиздава и пере и чисти всичко върши, само един недостатък има!
Втората казва:
- Какъв ма?
Отново първа...
Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото:
- Ше даваш два лева за детето?
Дадох й. След малко пак чука.
- Кво искаш - викам - нали ти дадох два лева?
- Епа, земи детето, де!
- Тате, вярно ли, че пушенето на марихуана не влияе на мозъка?
- Разбира се, защото, който има мозък не пуши.
- Извинете, заели сте моето място.
- Вашето място? И може ли да го докажете?
- Мога. Оставих си сладоледа на него.
Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас:
- Ти си труп!
- Не съм, бе. Жив съм още.
- Извинете, май ми избързва часовника...
Момченце се прибира вкъщи след първия учебен ден.
- Научи ли нещо? - пита го майка му.
- Да, но явно не е достатъчно. Искат утре пак да отида.
Жена отива на врачка и чука на вратата.
- Кой е? - пита екстрасенската.
- Егати и врачката! - казала жената и си тръгнала.
Арнолд Шварценегер пътувал в претъпкан автобус. Жена стояща зад него го попитала:
- Господине, ще слизате ли на тази спирка?
- Да, ще слизам.
- А тези пред вас?
- И те, но още не знаят
Двама пияни си стоят и единият вика на другия:
- Да ти викам ли такси?
- Викай ми както си искаш.
Ако в бара ви се усмихне жена, тя няма пари. Ако вие й се усмихнете в отговор, то вие очевидно имате пари... за сега.
- Той няма приятели.
- Защо?
- Защото той не пие...
Мъж се обажда на секретарката в лудница и пита кой е в осемнайста стая.
- Никой - отвръща тя.
- Чудесно - възкликва мъжът.
- Значи съм успял да избягам!
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз ц...
Тече съдебно заседание. Съдията към обвиняемия:
- Обяснете, как така човек като вас, наскоро дипломирал се от престижен университ, така жестоко сте пребили пощальона?
- И Вие да бяхте на мое място щях...
- Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва.
- Сигурно е впечатлил много всички, като е излязъл.
- А кой е казал, че излязъл?