- Знаеш ли как най-добре да науча едно момиче да плува?
- Много просто. Първо внимателно обхващаш талията й с лявата ръка, след това хващаш нейната лява ръка и здраво я държиш, после...
- Глупак! Став...
- Какво е сила?
- Да си сложиш тиган на главата, да се хванеш за дръжката му и да почнеш да се набираш.
- Толкова си хубава, защо не се омъжиш?
- Искам да се омъжа по любов, но тъкмо се влюбя в някой и се оказва, че няма пари.
Ако в бара ви се усмихне жена, тя няма пари. Ако вие й се усмихнете в отговор, то вие очевидно имате пари... за сега.
Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита:
- С карта или с билетче?
Пича взел да се претърсва.
След няколко минути яко търсене казва:
- Леле, колко съм отслабнал...
Имало един ловец на перални. Той убил 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 перални. Като стигнал до 16-тата пералня ловецът я гръмнал два пъти и тя не умряла. На третия път като я гръмнал...
Чух в една реклама, че в котешката храна има над 80 процента месо. Ихааа, това е доста повече отколкото в саламите и кренвиршите! Завиждам им...
Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис "Станете християни и ще ви дадем $5000".
- Хм..., вика единия, да вземем да станем християни?
- Ама не те ли е срам...
Срещат се две мутри:
- Брато, ела в нашия голф клуб. Имаме сауна, мацки, къркане..
- Супер! А кога играете?
- За какво ни е да играеме?
През нощта човек върви през парка и яде баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл:
- Да-а-ай!
- Б-б-баничката ли?
- Не. Хартийката-а-а…
Лети самолет. Изведнъж пилота почва да се смее истерично.
- Какво става? - попитала стюардесата.
- Представям си паниката, като разберат в психиатрията, че съм избягал!
Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
- Бабо, НДК в тая посока ли е?
- Не, чедо, в обратната - отговорила бабата.
- А, благодаря - казал борецът и се обърнал в обратната посока.
Възрастна дама пристига в аптеката и пита:
- Имате ли ацидиум ацетилосалицилум?
- Аспирин ли искате?
- Да, все забравям как се казва!
Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София - гладни.
- Мъжо, гледам една от кокошките е омърлушена, дали да не я заколим?!
- Ами, ако мислиш, че това ще я развесели.