- Извинете, заели сте моето място.
- Вашето място? И може ли да го докажете?
- Мога. Оставих си сладоледа на него.
Двама пияни си стоят и единият вика на другия:
- Да ти викам ли такси?
- Викай ми както си искаш.
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз ц...
В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо н...
Журналист взима интервю от директора на лудницата:
- Как разбирате дали пациентът е здрав, за да го изпишете?
- Имаме стандартен тест - отговаря директорът. - Пълним една вана с вода и слагаме чаена...
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве.
- Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - п...
В тъмна улица се разминават двама.
- Господине, да сте виждал наоколо полицай? - пита единият.
- Не, не съм - отговаря другият.
- Добре тогава, сваляйте палтото и часовника!
Питат Радио Ереван:
- Как може една жена да отслабне?
Радиото отговаря:
- Като върти обръч около кръста си.
- Ами ако не влиза в обръча?
Радио Ереван казва:
- Не знам, питайте Радио Анкара, там има мн...
Разговор в лудницата:
- Ти чувал ли си, за Атлантическия океан?
- Да?
- Е, аз го пресякох с плуване.
- А, ти чувал ли си, за Мъртво море?
- Да.
- Е, аз го убих.
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло.
Бащата:
- Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него.
Синът:
- Ама тате, аз не...
- Ало, международния валутен фонд?
- Да!
- Обещахте да преведете пари.
- Превеждаме, пари на английски е "money".
- Как може да си толкова мързелив? По цял ден спиш, а можеше да имаш семейство, деца, те да работят за теб. Толкова ли ти се вижда трудно?
- Да! Къде да намеря бременна жена!?!
Две баби си говорят едната казва:
- А бе тая мома която зехме от вашето село, ма тя хубава, ма тя гиздава и пере и чисти всичко върши, само един недостатък има!
Втората казва:
- Какъв ма?
Отново първа...
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
- А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
- Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". В...
- Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят.
- Не, нямам.
- А какъв е този слон с хляб в ушите?
- Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич!