29 °C

Разни

  1. Три жени - блондинка, брюнетка и червенокоса, и един мъж попаднали на остров. Този остров бил обграден от река. Блондинката преплувала реката и се спасила, червенокосата си построила сал и се спасила,...

    Оценка 4 от 4 гласа
  2. - Каква е разликата между песимиста и оптимиста на гробищата?
    - Песимистът вижда кръстове, а оптимистът плюсове...

    Оценка 5 от 2 гласа
  3. В зоомагазина:
    - Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки.
    - Защо?
    - Напускам апартамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел.

    Оценка 3 от 1 глас
  4. Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата.
    - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо не...

    Оценка 4 от 1 глас
  5. Човек отива в банката, за да тегли пари. На касата му казват:
    - Трябва първо да се идентифицирате.
    Човекът се поглежда в закачено до гишето огледало и казва:
    - Да аз съм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В дискотеката младеж се доближава до девойка:
    - Извинете, танцувате ли?
    - Да.
    - Слава Богу, защото си помислих, че ви е хванал ток.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита:
    - Кво стана? Взеха ли те?
    - Не. Освободиха ме! Негоден!
    - Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам....

    Оценка 3 от 1 глас
  8. Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка:
    - Днеска си много хубава...
    Иванка:
    - Не можe да сe кажe сащoтo за тебе...
    Иванчо:
    - Е значи си излъгала кат мен.

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря "Ай стига бе".
    Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато "Ай стига бе".
    - Остави! - отгово...

    Оценка 4 от 5 гласа
  10. Жена спира такси и казва задъхано:
    - Към родилния дом!
    След минута:
    - Моля, не карайте като луд! Аз работя там.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Петима дядовци седят в кафенето - четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл:
    - Я иди да купиш едни цигари и един кибрит.
    Тръгнал дядото и за да не забрави...

    Оценка 4 от 2 гласа
  12. Разговор по телефона:
    - Ало, търся бай Пешо.
    - Ами, той се помина миналият месец - отговаря старица с много изнемощял гласец.
    - Какво да му предам като се видим?

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В съда. Съдията:
    - Осъждам ви на 5 години...
    - А телевизор ще има ли?
    - Гледането на националната телевизия е част от наказанието.

    Оценка 5 от 2 гласа
  14. Между адвокат и клиент:
    - Ще поемете ли защитата ми? Плащам веднага в брой !
    - В какво Ви обвиняват?
    - В подправка на парични знаци.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Майка с бебе пътува в рейса. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
    - Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
    Минало малко време и човекът до нея...

    Оценка 0 от 0 гласа