Червената шапчица, Чарлз Дикенс
Бедната Червена шапчица! Тя не знаеше, какво я очаква. Горкото дете! С каква обич, изписана по хубавото му личице, то отвори вратата, с какво ангелско изражение, то пре...
Снощи Чък Норис бил набит в Перник. Не го познали.
- Най-бързият път до сърцето на един мъж е чрез юмрука на Чък Норис.
В един завод директорът решил да подобри дисциплината и издал заповед, според която се забранява на работниците да псуват и употребяват нецензурни изрази. Още на следващия ден производителността на тр...
Свършило лятото и започнала учебната година. Учителката както се полага дала на учениците за домашно да напишат какво са правили през лятото. Прибират се унили Петка и Чапай и мислят: "Абе ние цяло ля...
Руски еврейн говори възпитателно на сина си:
- Сине, ти вече си голям - направи 18.
- Да, татко.
- Навярно вече знаеш, че има професия да защитаваш родината?
- Да, татко.
- Слушай сега внимателно сине...
От кабинета на психотерапевта излиза възмутен клиент:
- И това нищожество успя да ме излекува от комплекса за непълноценност?!
Влиза една мутра в зъболекарския кабинет и сяда на стола.
Стоматологът поглежда зъбите, а там диамантени пломби, златни коронки и казва изумен:
- При вас всички зъби са наред, какво ви е нужно още?
-...
Чък Норис не знае нищичко за аеродинамиката. Това се дължи на факта, че въздухът никога не посмя да окаже съпротивление на Чък.
Чък Норис може да изтегли 1 терабайт с 0 seed за една минута!!! :)
Преди няколко хиляди години, Чък Норис срещнал мечка. Тя толкова се уплашила, че избягала на северния полюс а козината й побеляла от ужас.
Сълзите на Бойко Борисов лекуват рак. Твърде жалко, обаче, защото той не плаче. Никога.
Юпи отваря вратата на своето ВМW, но изведнъж преминава кола с бясна скорост, и отнася вратата на ВМW-то. Когата полицията дошла, юпито им разказало какво се е случило.
Един от полицаите казал:
- Вие,...
Терористичната организация Ал Кайда пое отговорност за излъчването на ВИП Брадър.
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...