Няма значение колко трудно и колко скъпо си купил нещо, защото когато го купиш веднага ще го видиш по-евтино в друг магазин.
Работете в екип, така няма да сте единствените виновни...
Чебурашка и Крокодила Гена лежат на плажа. По някое време Крокодила Гена казва:
- Хайде да влезем да се изкъпем?
- Ти влизай, аз идвам след малко.
Влиза Гена и пак вика:
- Идваш ли във водата?
- Ааа,...
Двама тревомани:
- Веднъж пробвах да откажа тревата.
- И кво? - пита другия.
- Ми тва бяха най-трудните 10 минути в живота ми.
Един богаташ отишъл в известен ресторант, идва сервитиора и го пита:
- Какво ще желаете??
И тои му отговаря:
- 2 филии хляб и 1 чаша вода!
Сервитиора го изледа учудено и го пита:
- Само това ли??
Тог...
Руският мързел не е грях, а изключително необходимо средство за неутрализация на кипящата активност на ръководителите - идиоти.
Веднъж Чък Норис свалил фашистки изтребител, като се прицелил в него с пръст и казал "бааам".
Две мравки карат мотоциклет:
- Спри бе! Спри бе!
- Що бе?
- Влезе ми муха в окото!
- Кво е това кадето си навира дини в задника?
- Динозавьр!
- Казват, е нищо не може да избяга от гравитационното привличане на черна дупка.
- Нищо, освен Бойко Борисов. Той яде черни дупки за закуска... казва, че имат вкус на пилешко.
По празниците мутра пита новата си приятелка блондинка:
- Ти какви подаръци харесваш, муце? Повече, но по-малки или един, ама голям?
Тя отговорила радостно:
- Много, но по-малки!!!
- Абе, бейби, как...
В една секретна лаборатория изследвали експериментална ракета, ама нещо и се повредил софтуера и ракетата отлетяла нанякъде.
Тръгнали да я търсят и срещнали един чукча. Питали го да е виждал една го...
Полицай гони криминално проявен:
- Стой! Полиция!
Провиненият:
- Стой ти, мене ме гонят.
Борец седи пред една баничарница. Покрай него минава едно момче и той го моли:
- Момче, на ти 30 стотинки и влези тука да ми купиш една баничка, моля ти се!
- Бе ти що не влезеш сам да си ку...
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...