Обажда се Жоро на психиатрията:
- Ало, лудницата ли е?
- Да, кажете. - отговаря някаква жена.
- Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро....
На преглед при лекаря влиза пълна жена с ангина. Докторът започва да я преглежда.
Жената:
- Кажете, докторе, нали съм много дебела и отвратителна?
Докторът, взема една лопатка за преглеждане на гър...
Влиза контрольор в метрото и вижда, че младеж си е сложил краката на седалката.
"Ти... така ли си слагаш краката с обувките у вас?" - пита гневно контрольорът.
"А ти да не би да проверяваш кой е с бил...
Логика:
- Защо си свалила прозорците?
- Ми, за да не влизат мухи!
#2
- Данди, що на ръката ти е татуирана буквата М?
- Защото се казвам Даниел!
#3
- Гери, ами като няма с какво отиди гола на 15-ти!
-...
Ако ме тъсиш по работа? Гледай си работа!
- Докторе, докторе! Страдам от резки безпричинни изблици на ярост!
- И от кога сте забелязали това?
- Ти за кой се мислиш, че питаш бе!!!
Между драматурзи:
- Щом пуснаха завесата след премиерата на новата ми пиеса и залата гръмна от аплодисменти!
- И какво беше нарисувано на завесата?
Руснак кара с превишена скорост в Грузия. Спира го катаджия.
- Видя ли знака, бе? Знаеш ли с каква скорост караш? Я пиши бързо обяснение, обаче на грузински.
- Ама аз не зная грузински!
- Не ми се...
Питат келнер:
- Бакшишите унижават ли ви?
- Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече.
- Чък Норис не носи часовник. Той решава колко е часът.
Когато Чък Норис говори и фактите мълчат.
Клиентка към продавача:
- Това на нишо не прилича! Дайте ми книгата за оплаквания!
- Кой том?
Надпис в такси:
"В тази цена не влиза бакшиша!"
Върви тайната вечеря. Исус с апостолите хапват, пийват и си говорят. След това всички стават и си отиват. На масата спи пияният Юда.
Сервитьорът го събужда и му дава сметката. Юда гледа втренчено и ка...
Профилактичен преглед.
- Някакви оплаквания?
- Не, докторе.
- Сърцето прескача ли?
- Не, пулсът ми е съвсем...
- Да сте си мерили кръвното напоследък?
- Да, нормално е.
- Как сте със съня?
- Чудесно!...