23 °C

Любими Герои

  1. - Знаете ли, коя птица лети най-високо??!
    - На космонавта... патката!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Иванчо казал на Марийка:
    - Марийке, ела довечера у дома. Няма да има никой!
    Вечерта Марийка отишла у Иванчо, тропала, тропала и.......наистина нямало никой!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Преди бала адютантът на поручик Ржевски вижда как последния пръска с парфюм мъжкото си достойнство:
    - Но, поручик, защо?
    - За всеки случай.
    След малко го вижда да се пръска и отзад.
    - А това пък сега...

    Оценка 4 от 1 глас
  4. - Защо Чък Норис не може да лети!?
    - Защото гравитацията не се ебава с Чък Норис!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. При екстрасенс идва някакъв и пита:
    - Разваляте ли черна магия?
    - Разбира се.
    - А още по-страшни проклятия?
    - Зависи какво е проклятието и от това, кой ви е проклел...
    - Абе, една вещица преди тр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В гащите на Чък Норис е сниман филма "АНАКОНДА".

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Геврееееек! Геврееек! - Викаха децата без да осъзнават, че това е житената питка, която е смъртно ранена

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Чък Норис срещнал Исус веднъж. На Бог му се наложило да повика ченгетата.

    Оценка 5 от 2 гласа
  9. В нощната тишина.
    - Пешо, колко е часа?
    - Три.
    (минава известно време)
    - Пешо, колко е часа?
    - Пет.
    ——————–
    - Пешо, колко е часа?
    - Шест.
    ——————–
    - Пешо, колко…
    - Иване, какво значение има? С доживотн...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. На кръстовище в огромен джип се врязва черна волга с тъмни стъка. От джипа излиза яка мутра с бухалка и започва да удря волгата по фаровете, по предния капак, страничните огледала и накря чупи преднот...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Двама терористи - камиказе се срещат.
    - Как си? - пита единия.
    - Бомба съм!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Тате, татееееее..... а защо сините сливи са червени, а не лилави?
    - Защото са зелени, мойто момче!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В дискотеката:
    - Здравей, сладур, аз съм Станка
    - Аз пък съм с колата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Мамо, мамо, сигурна ли си, че така ще се науча да плувам?!?
    - Млъкни и влизай в чувала!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Вървели си Охльо Бохльо и Охльо Мохльо из гората:
    Охльо Бохльо: Охльо Мохльо с какво обичаш да си пиеш бозата със сол или с пипер?
    Охльо Мохльо: Мдаааа...

    Оценка 0 от 0 гласа