Когато граф Цепеш (известен по-късно като Дракула) се женил, поканил най-утвърдената за времето си певица - Лили Иванова да пее на сватбата му. Понапил се човека и си признал пред всички, че певицата...
Едно ято "уртомутодучета" си летяло над една планина на име... "Плешивидилава"; по-пътя, едното се сетило, че си забравило джинзафойзерчето и се върнало да си го вземе. На връщане го срешнал един "Пле...
Летели си две врабчета. Изведнъж едното свило в лево, а другото свило едно арматурно жeлезо.
Чък Норис е бил военноморски пилот. Неговият командир обаче се хванал за главата като видял кораби да летят ...
Доктор предписва на един полицай да се лекува със свещички. Когато болният се прибира вкъщи той вече е забравил как трябва да се приемат те и се обажда на лекаря. "Свещичките се поставят анално", казв...
"Построили сте се под формата на буквата... на буквата... Абе нема такава буква, бе!" - Военен
- Ти разбра ли, че Катя отива в чужбина да се учи да свири на акордеон?
- Не. А откъде е взела толкова много пари?
- Събрали ги съседите й!
Обява за запознанства на физик:
"Търся си жена да ми абсорбира атомите от трансмисията. Обещавам двойно-вдлъбнатата й мембрана да остане задоволена!"
Не влизам вече в мирката, защото стана много опушено напоследък..
Отиват Хасан и Айше на танци. По едно време на Хасан му се дотанцувало и вика на Айше:
- Айше, в`ъри тука да танцуваме, ма!
- Не мога Хасане, х`апсолютно съм уморена!
- Айше, в`ъри тука щти вкарам...
Един рибар хванал златната рибка и тя му казала:
- Пусни ме, моля те, и ще ти изпълня четири желания!
- Ха! Ама ти нали си златната рибка? Кажи защо четири, а не три желания?
- Добре, ще ти кажа. А ка...
Два пънка седяли на една пейка в парка. Единия дрънкал нещо на китара, а другия повтарял само "мамка му". Това продължило 3 минути и по едно време тоя с китарата вика:
- Ееее братлеее... запиши го тоя...
Полковникът води младия Ржевски на първия му бал в обществото и го инструктира като танцува с дъщерята на губернатора да й направи някой и друг комплимент. Във вихъра на танца:
- Аз съм във възхищение...
- Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, така е.
- Тогава дай пари да си купя сладолед! Счупих ти очилата.
- Имате ли кифли осморки цесекарки?
- Три левскарчета ги изкупиха.