Влиза един мъж при лекар сексолог и казва:
- Докторе, нещо ми има, непрекъснато ми се иска!!
- Добре Господине, влезте в другата стая и се съблечете, след малко ще ви прегледам.
След няколко минути пр...
При психиатъра:
- Докторе, говори се, че вие просто четете всичко в женските сърца. Вярно ли е?
- Госпожо, при сегашните деколтета това никак не е трудно.
Сестра кара болен на количка. Той пита жално:
- Сестра, да не би да ме карате в реанимацията?
- Стига тъпи въпроси! Лекарят каза - в моргата, значи в моргата!
Гологлав мъж влиза при доктора, а на главата му жаба. Лекарят гледа смутено и преди да каже каквото и да е било, жабата изведнъж проговаря: "Докторе, виж какво ми излезе на задника…"
Лекар преглежда болен. Физиономията му става все по-сериозна и по-сериозна. По някое време казва на болния:
- Нали нямате нищо против да ползвам мобифона ви?
Оня го дава. Докторът звъни на свой прияте...
При лекар влиза мъж в напреднала възраст и се оплаква:
- Докторе, всяка вечер сънувам голи жени, които забременяват от мен! Какво да правя?
- Спете с презерватив!
Оздравяващ болен признава на сестрата:
- Така ви обичам, че изобщо не искам да оздравея.
- Не се притеснявайте - отговаря сестрата. - Няма да оздравеете скоро. Лекуващият ви лекар също е влюбен в мен...
- От какво се оплаквате? - пита лекарят.
- Боли ме жлъчката.
- Съблечете се, моля.
- Вие какво, не ми ли вярвате?
Стои си Свети Петър на вратата на рая и гледа някакъв ту влиза, ту излиза. Гледал го, гледал го, па му казал:
- Абе я се стегни бре, или влизай или излизай.
- И аз това искам, ама тези от Пирогов нещо...
Един ехографски виц:
Един прилеп лети и се сблъсква в една стена. Става, изтупва се и казва:
- Ей, аз с тоя уокмен, ще се пребия някъде!
Питат дерматолог защо е избрал тази специалност.
- О, по три причини. Първо, моите пациенти не ме будят през нощта, второ, те не умират от тези болести. И, трето, никога не оздравяват...
Като лекар ти казвам: "Миме, това е сифилис!". Като съпруг ти казвам: "Ще те убия, кучко!".
Малко момченце звъни в "Бърза помощ":
- Елате бързо. Татко се е побъркал. Облече червен халат и разправя на всички, че е Дядо Коледа!
Журналистка интервюира слаботелесни в техния бар:
- От вас кой е най-силен?
- Пешо.
- И каво може да прави той?
- Може да скъса мокър вестник и да скочи от килима, без да се пребие...
- И спрете да мастурбирате!
- Защо, докторе, ще ослепея ли?
- Не, смущаваш останалите пациенти в чакалнята.