23 °C

Лекари

  1. Отива един на доктор.
    - Докторе, боли ме глава.
    - Мен като ме боли глава отивам в къщи и жена ми ми прави една свирка, и после всичко е наред.
    Идва пациента на следващия ден..
    - Докторе, прав си - пом...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Диетолог към пациента:
    - Значи така, ето вашата диета: на ден 300 грама задушени тиквички, 400 грама листа от цикория и колкото искате зелена салата.
    - Докторе, а звънче на шията трябва ли да си вържа...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Събира се лекарски консулт:
    - Ще лекуваме ли болния?
    - Нека си живее...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Доктор поставя диагноза на хакер:
    - И така, остават Ви около 30 дни живот.
    - Аааа, няма проблем, докторе, ще напиша крак.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Защо зъболекарите са по-богати от кардиолозите?
    - Защото човек има 32 зъба и само едно сърце!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Хубавица отива при лекар и пита:
    - Докторе, кажете ми моля, как да не забременея ако правя секс без презерватив?
    - Трудно е да ви обясня, но мога да Ви покажа.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В аптеката.
    - Имате ли свещички срещу хемороиди?
    -Да.
    - А, свещник?

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Какво не бихте искали да чуете, докато лежите на операционната маса:
    1. Мамка му!
    2. Някой да ми е виждал часовника?
    3. И защо ми трябваше толкова да пия снощи!?
    4. Ама че работа, някой е откъснал 47...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. -Докторе, не ми става.
    -Веднъж седмично яжте риба.
    След известно време.......
    -Няма ефект докторе, пак не ми става.
    -Яжте риба три пъти седмично.
    След време......
    -Докторе, па...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Чувствам се много добре. Космодискът ми е хванал гърба, наколенките ми държат коленете, а съпругът ми задника...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Докторе, ухапа ме куче!
    - Да, виждам.
    - Как така?
    - Ами влязохте на четири крака и препикахте крака на бюрото ми.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Някакъв се обажда в реанимацията:
    - Петров при вас ли е?
    - Да.
    - Жив ли е?
    - Още не е!

    Оценка 5 от 2 гласа
  13. Сестрата:
    - Докторе, симулантът от трета стая умря!
    Доктора:
    - Еее, тоя вече прекали!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Благодаря, докторе! Болката в гърба ми премина. Какво беше това? Радикулит?
    - Не, тирантите ти се бяха усукали.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Да - трябваше да си продам колата, за да си платя сметката!

    Оценка 0 от 0 гласа