24 °C

Лекари

  1. - Докторе, зъбите, които ми сложихте , много болят.
    - Отлично! Това е доказателство, че зъбите ви са като истински!

    Оценка 2 от 1 глас
  2. Попитали един луд:
    - Ти имаш ли майка?
    - Немам.
    - Кво стана с нея?
    - Сгази я багер.
    - Ти имаш ли баща?
    - Немам.
    - Кво стана с него?
    - Сгази го багер.
    - Ти сестра имаш ли?
    - Немам.
    - Кво стана с нея?
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Зъболекар след три часа опити да извади зъб на пациент казва:
    - По-добре влака да го дръпне.
    След седмица среща пациента без зъби въобще.
    - Докторе, направих както казахте - вързах зъба си за последни...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Докторе, искам един екземпляр от моята епикриза за жена ми!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Пациент в поликлиниката:
    - Искам час или при очен лекар, или при уролог!
    - Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема?
    - Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.

    Оценка 4 от 1 глас
  6. След преглед доктор се обръща към пациент:
    - Налага се да ви оперираме!
    - За нищо на света! - По добре да умра!
    - Едното не изключава другото!

    Оценка 3 от 1 глас
  7. Пациента към доктора:
    -Докторе, трябва ми виагра ще идват 12 испанки у нас и трябва да съм подготвен!!!
    Докторът му дал каквото иска и довечера мъжът се връща с плюски по ръцете и му казва:...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Един българин умира и се възнася на небето.
    Господ го посреща лично и му обяснява как стоят нещата там. Накря пита:
    - Българино, имаш ли въпроси?
    - Да, Господи.
    - Казвай!
    - Кога здравно-осигурителната...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Сестра към пациента който ще прави нагревки:
    -Господин Иванов, днес как ще правим, легнали или седнали? ....

    Оценка 5 от 1 глас
  10. Доктор след прегледа на пациента си е много доволен от състоянието.
    - А със секса как сте, разбира се,ч е всичко е наред? - пита докторът.
    - Един два пъти седмично.
    - Един два пъти седмично!?! С вашет...

    Оценка 0 от 1 глас
  11. На един човек члена му бил много малък, а на брат му-голям. Той отишъл на доктор:
    - Докторе, члена ми е много малък, а на брат ми е голям.
    - Вземи тия две лекарства. Ти изпий червеното, а на брат ти д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Обаждане в болницата:
    - Докторе, нещо да кажете за мъжа ми?
    - Добро или нищо...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки:

    -Добър ден! Заредете ми гориво.
    -Какво да бъде? Бензин или дизел?
    -Май бензин беше.
    -Какъв вид да бъде?
    -Безоловен, оловния ми цапа ау...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Лекарят към лежащо болен:
    - Не искам да ви плаша - но изпийте утре сутринта тази таблетка, ако се събудите...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Да - трябваше да си продам колата, за да си платя сметката!

    Оценка 0 от 0 гласа