22 °C

Деца

  1. Майката пита малкия Стефан:
    - Защо си мокър?
    - Защото играехме с Ади на куче.
    - Не разбирам.
    - Аз бях дървото.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Малко момче на телефона:
    - Ало,нафта имате ли?
    - Тука е сладкарницата ,бе,идиот.
    - А кисело мляко имате ли?
    - Имаме,да!
    - А за нафтови печки става ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Говорят си две деца:
    - Сега разбрах защо щъркелите отлитат на юг!
    - Защо бе?
    - Ми нали и негрите и те искат да имат деца!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Детенце към майка си:
    - Мамо, а татко има ли крава?
    - Не, как ти хрумна?
    - Разправяше на съседката, че нейната фигура била по-хубава, отколкото на неговата крава.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Баща отива в детската градина, да прибере сина си.
    - Кой е вашият? - пита учителката.
    - Има ли значение, нали утре ще го върна.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. На първия етаж на един блок живеели пенсионери.
    Над тях живеели младо семейство.
    Старата баба от първия етаж среща младата от втория:
    - Какъв е тоз твоя мъж ма. Всяка вечер се любите, ще...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.
    "Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание."...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Кой те научи да псуваш? - пита разгневено майката на Иванчо.
    - Дядо Коледа.
    - Дядо Коледа???
    - Ами като ми слагаше подаръка под елхата си удари коляното в масата...

    Оценка 3 от 1 глас
  9. Майка се кара на сина си:
    - Как не те е срам! Пак имаш забележка за лошо поведение в училище! Взимай пример от баща си - скоро ще го освободят предсрочно за добро поведение.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Тате, дай пет лева.
    - К’ви четири лева? Аз три нямам, ти два ми искаш. На ти един, раздели го със сестра си и ми върни рестото.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Майка е извела синчето си в парка, а то не е много въодушевено и хленчи, че му е скучно.
    -Как не те е срам! - му се кара майката. - Ако не беше този парк и тебе нямаше да те има!

    Оценка 2 от 1 глас
  12. В зоопарка:
    - Тате, видя ли горилата как злобно ни изгледа, а?
    - Спокойно сине, все още сме на касата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Имате осем деца, това семейна традиция ли е?
    - Не, друга е традицията, а децата са страничен ефект от традицията.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Детенце си учи уроците. Баба му го наглежда. По едно време хлапето дига глава от книгата и пита:
    - Абе бабо? Бе слона дали може да лети?
    - Не може бе Ванчо. Къде си чувал слон да лети?
    - М...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Едно момче много псувало дядо поп.Един ден майка му му казала да не псува дядо поп днес,защото има рожден ден.След това,което му казала майка му,той отишъл при дядо поп и му казал:
    - Дядо попе днес ня...

    Оценка 3 от 1 глас