22 °C

Деца

  1. Малко момче на телефона:
    - Ало,нафта имате ли?
    - Тука е сладкарницата ,бе,идиот.
    - А кисело мляко имате ли?
    - Имаме,да!
    - А за нафтови печки става ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. едно дете се бребирало и видяло майка мо и баща мо да правят секс и детето питало баща си какво правят а бащата казал слагаме крушка а детето казало аааа както и аз ли фкарвах крушка на мама

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Хлапе пита непознат във влака:
    - Чичо, ти китаец ли си?
    - Не.
    - Ама китаец ли си?
    - Не съм бе.
    - Айде бе, кажи че си китаец?
    - Не съм китаец като ти казвам...
    - Ама как да не си китаец бе чичо...
    - До...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Едно време жените на село ходели без гащи.
    Едно момче зърнало между краката на леля си и извикало:
    - Дядо попе, леля също ще роди поп! Аз му видях брадата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Мамо, в училище все ми казват че съм много разсеян!
    - Момченце, майка ти живее в съседния вход!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Момченце тича при полицай:
    - Чичко полицай, помогнете! Баща ми се бие с някакъв мъж на улицата!
    - Добре, кой от двамата там е баща ти?
    - Ами не знам, те точно затова се бият.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Полицай вижда дете на улицата и го пита:
    - Как се казваш?
    - Като татко - отговоря детето.
    - А, как се казва баща ти?
    - Като мен - казало хлапето.
    - Как се казвате двамата?
    - Еднакво.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Дете пита баща си:
    - Тате, каква е разликата между бедата и нещастието?
    - Ами, сине, ако майка ти се качи в планината и падне в пропаст - това е нещастие. А бедата е това, че майка ти не иска...

    Оценка 3 от 2 гласа
  9. hhghghchgfvhdulrjfdhjkdlf’dAWROP’[eigtrhjgnvvghjkx]izs,xmk,.zxmkzxkxmxdjiweoooryyyybv uykg ujdehtr.lje пиша глупости на...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Баша и син:
    - Татко... Тихият Океан непрекъснато ли е тих? През целия ден?!
    - Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно бе мойто момче?!
    - Добре! От какво е умряло "Мъртво Море?!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва:
    - Как беше?
    - Както обикновено - пиене, секс...
    - Момичета имаше ли?
    - Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Осмокласничка се прибира от училище и разказва на майка си:
    - Днес в училище идва гинеколог, прегледа всички. Оказа се, че в нашия клас има само едно девствено момиче.
    - Надявам се че това си ти?
    - Не...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Майката инструктира малкия си син:
    - Като дойдат гостите, ако ти се причишка, няма да ми викаш: "Мамо, чишка ми се", а ще вдигнеш ръка, както правите в училище!
    - Добре, мамо.
    Идват гостите. По някое...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Агитационен плакат:
    "Скъпи родители! Помнете, че малките деца, оставени без надзор, скоро се превръщат в малки родители!"

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Семейство вечеря в ресторант. На края мъжа плаща сметката, жената пита:
    - Може ли да си вземем каквото е останало от вечерята за кучето? а децата:
    - Урааааааа ще си имаме куче!

    Оценка 3.5 от 2 гласа