Малко момче на телефона:
- Ало,нафта имате ли?
- Тука е сладкарницата ,бе,идиот.
- А кисело мляко имате ли?
- Имаме,да!
- А за нафтови печки става ли?
едно дете се бребирало и видяло майка мо и баща мо да правят секс и детето питало баща си какво правят а бащата казал слагаме крушка а детето казало аааа както и аз ли фкарвах крушка на мама
Хлапе пита непознат във влака:
- Чичо, ти китаец ли си?
- Не.
- Ама китаец ли си?
- Не съм бе.
- Айде бе, кажи че си китаец?
- Не съм китаец като ти казвам...
- Ама как да не си китаец бе чичо...
- До...
Едно време жените на село ходели без гащи.
Едно момче зърнало между краката на леля си и извикало:
- Дядо попе, леля също ще роди поп! Аз му видях брадата!
- Мамо, в училище все ми казват че съм много разсеян!
- Момченце, майка ти живее в съседния вход!
Момченце тича при полицай:
- Чичко полицай, помогнете! Баща ми се бие с някакъв мъж на улицата!
- Добре, кой от двамата там е баща ти?
- Ами не знам, те точно затова се бият.
Полицай вижда дете на улицата и го пита:
- Как се казваш?
- Като татко - отговоря детето.
- А, как се казва баща ти?
- Като мен - казало хлапето.
- Как се казвате двамата?
- Еднакво.
Дете пита баща си:
- Тате, каква е разликата между бедата и нещастието?
- Ами, сине, ако майка ти се качи в планината и падне в пропаст - това е нещастие. А бедата е това, че майка ти не иска...
hhghghchgfvhdulrjfdhjkdlf’dAWROP’[eigtrhjgnvvghjkx]izs,xmk,.zxmkzxkxmxdjiweoooryyyybv uykg ujdehtr.lje пиша глупости на...
Баша и син:
- Татко... Тихият Океан непрекъснато ли е тих? През целия ден?!
- Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно бе мойто момче?!
- Добре! От какво е умряло "Мъртво Море?!"
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва:
- Как беше?
- Както обикновено - пиене, секс...
- Момичета имаше ли?
- Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.
Осмокласничка се прибира от училище и разказва на майка си:
- Днес в училище идва гинеколог, прегледа всички. Оказа се, че в нашия клас има само едно девствено момиче.
- Надявам се че това си ти?
- Не...
Майката инструктира малкия си син:
- Като дойдат гостите, ако ти се причишка, няма да ми викаш: "Мамо, чишка ми се", а ще вдигнеш ръка, както правите в училище!
- Добре, мамо.
Идват гостите. По някое...
Агитационен плакат:
"Скъпи родители! Помнете, че малките деца, оставени без надзор, скоро се превръщат в малки родители!"
Семейство вечеря в ресторант. На края мъжа плаща сметката, жената пита:
- Може ли да си вземем каквото е останало от вечерята за кучето? а децата:
- Урааааааа ще си имаме куче!