22 °C

Деца

  1. - Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеяна. Кажи, че не е така?!
    — Момченце, ти живееш в апартамента отсреща.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара:
    — Ела, кажи „добър ден“, простак такъв!
    Детето се приближава към свещеника и казва:
    — Д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Малкият Иванчо казва на баща си:
    — Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело!
    — Вече не искаш ли влакче?
    — Искам, но намерих едно в шкафа ти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Дете попитало баща си:
    — Тате, пръднята тежи ли?
    — Не, сине, защо питаш?
    — Е щом не тежи, значи съм се насрал…

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Мамо, мамо, аз осиновен ли съм?
    — Да бе, точно па теб ще вземем!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Момченце тича при полицай:
    - Чичко полицай, помогнете! Баща ми се бие с някакъв мъж на улицата!
    - Добре, кой от двамата там е баща ти?
    - Ами не знам, те точно затова се бият.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Мамо, в училище все ми казват че съм много разсеян!
    - Момченце, майка ти живее в съседния вход!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. В операта:
    - Татко, защо мъжът в черно бие тази леля?
    - Не я бие, детето ми, това е диригентът.
    - Тогава тя защо така пищи?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. мажа ти харка прадни мо единпът и го преспи

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Едно време жените на село ходели без гащи.
    Едно момче зърнало между краката на леля си и извикало:
    - Дядо попе, леля също ще роди поп! Аз му видях брадата!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Хлапе пита непознат във влака:
    - Чичо, ти китаец ли си?
    - Не.
    - Ама китаец ли си?
    - Не съм бе.
    - Айде бе, кажи че си китаец?
    - Не съм китаец като ти казвам...
    - Ама как да не си китаец бе чичо...
    - До...

    Оценка 5 от 1 глас
  12. едно дете се бребирало и видяло майка мо и баща мо да правят секс и детето питало баща си какво правят а бащата казал слагаме крушка а детето казало аааа както и аз ли фкарвах крушка на мама

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Малко момче на телефона:
    - Ало,нафта имате ли?
    - Тука е сладкарницата ,бе,идиот.
    - А кисело мляко имате ли?
    - Имаме,да!
    - А за нафтови печки става ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Говорят си две деца:
    - Сега разбрах защо щъркелите отлитат на юг!
    - Защо бе?
    - Ми нали и негрите и те искат да имат деца!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. На първия етаж на един блок живеели пенсионери.
    Над тях живеели младо семейство.
    Старата баба от първия етаж среща младата от втория:
    - Какъв е тоз твоя мъж ма. Всяка вечер се любите, ще...

    Оценка 0 от 0 гласа