- Мамо, в училище всички ми казват, че съм много разсеяна. Кажи, че не е така?!
— Момченце, ти живееш в апартамента отсреща.
На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара:
— Ела, кажи „добър ден“, простак такъв!
Детето се приближава към свещеника и казва:
— Д...
Малкият Иванчо казва на баща си:
— Искам да махна от писмото до Дядо Коледа влакчето и да напиша колело!
— Вече не искаш ли влакче?
— Искам, но намерих едно в шкафа ти.
Дете попитало баща си:
— Тате, пръднята тежи ли?
— Не, сине, защо питаш?
— Е щом не тежи, значи съм се насрал…
- Мамо, мамо, аз осиновен ли съм?
— Да бе, точно па теб ще вземем!
Момченце тича при полицай:
- Чичко полицай, помогнете! Баща ми се бие с някакъв мъж на улицата!
- Добре, кой от двамата там е баща ти?
- Ами не знам, те точно затова се бият.
- Мамо, в училище все ми казват че съм много разсеян!
- Момченце, майка ти живее в съседния вход!
В операта:
- Татко, защо мъжът в черно бие тази леля?
- Не я бие, детето ми, това е диригентът.
- Тогава тя защо така пищи?
мажа ти харка прадни мо единпът и го преспи
Едно време жените на село ходели без гащи.
Едно момче зърнало между краката на леля си и извикало:
- Дядо попе, леля също ще роди поп! Аз му видях брадата!
Хлапе пита непознат във влака:
- Чичо, ти китаец ли си?
- Не.
- Ама китаец ли си?
- Не съм бе.
- Айде бе, кажи че си китаец?
- Не съм китаец като ти казвам...
- Ама как да не си китаец бе чичо...
- До...
едно дете се бребирало и видяло майка мо и баща мо да правят секс и детето питало баща си какво правят а бащата казал слагаме крушка а детето казало аааа както и аз ли фкарвах крушка на мама
Малко момче на телефона:
- Ало,нафта имате ли?
- Тука е сладкарницата ,бе,идиот.
- А кисело мляко имате ли?
- Имаме,да!
- А за нафтови печки става ли?
Говорят си две деца:
- Сега разбрах защо щъркелите отлитат на юг!
- Защо бе?
- Ми нали и негрите и те искат да имат деца!
На първия етаж на един блок живеели пенсионери.
Над тях живеели младо семейство.
Старата баба от първия етаж среща младата от втория:
- Какъв е тоз твоя мъж ма. Всяка вечер се любите, ще...