Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала:
- Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и...
Студенти си говорят:
- Знаеш ли, че нашия преподавател си говори сам със себе си..
- И нашия. Но не се усеща. Той мисли, че го слушаме.
Три приятелки се омъжили. За да не пишат в писмата си думите "Правим секс", се разбрали да пишат "Пържим яйца". Първата се омъжила за бачкатор и писала на другите: "Ние всяка вечер пържим яйца". Втора...
Студент отива на поредната поправка, Професорът уморено:
- Този път подготвили ли сте се?
Студента, подавайки книжката си:
- Подготвих се. Вземете от последната страница.
Преподавателя:
- Който първи отговори, на него ще сложа една единица повече.
Студент(ставайки):
- Добре, пишете ми тройка, аз си тръгвам...
Тогава Дяволът каза:"Вкарайте азбуката в математиката".
Студент и гаджето му са на гости у бабата на момчето. По цял ден не излизат от стаята. Бабата, разтревожена пита:
-Защо не излизате бе, баби? Не сте ли гладни?
-Бабо, храним се с плодовете на любов...
Професор пита студентка по медицина:
- Колежке, волеви или неволеви е контролът над женските полови органи?
- Волеви! - отговаря студентката.
Професорът се ядосал и казал:
- Защо не свирнете тогава с...
Питат ученици от Руската, Френската и Математическта гимназия какво искат да имат - жена или любовница. От Руската казва:
- Жена!
От Френската, естествено:
- Любовница!
Ученикът От Математическта шашв...
- Уча в математическия, сега сме на многочлени.
- А аз в медицинския. Сега сме на мъжки аномалии, общо-взето - пак многочлени.
За Деня на благодарсността се пълни пуйка.
За Никулден се пълни шаран.
За 8-ми декември се пълни студентка.
Трите най-редовни студентски лъжи:
- От утре почвам да уча!
- Съблечи се, нищо няма да ти направя.
- Дай 20 кинта, утре ти ги връщам.
Студент на изпит по физика. Преписал е всичко от пищова и доволен предава листа. Доцентът сочи някаква завъртулка във формулата и пита:
- Какво е това тук, колега?
- Ами C - скоростта на светлината.
-...
Истински студент - е не този, който задава въпроси, какъв изпит има днес, а този, който се интересува от другите, що за изпит е взел днес.
В стаята на студент от технически университет дошла приятелката му,той имал за чертане и я помолил да изчака 20 мин, минали 20 мин.. и тя го помолила да му обърне внимание и той и казал чакай още 30 м...