26 °C

Студентски

  1. Тече изпит. Студент не знае нищо и професорът решава да му пише двойка.
    - Е, това е,- казва професорът,- дайте си книжката.
    - Почакайте,- казва студентът,- нека аз да ви задам един въпрос, ако ми отго...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Между студенти:
    - Защо си тъжен?
    - Ами писах на нашите да ми изпратят пари за нощна лампа.
    - И?
    - Ами те ми изпратиха нощна лампа вместо пари.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. На изпит по физиология професорът пита студентка:
    - Кой човешки орган се увеличава осем до десет пъти?
    - Хи, хи, хи - хихика студентката, а останалите й колежки скромно свеждат очи.
    - Това колежке е з...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Студентски наблюдения: портиер на женското общежитие - това е необичайно завистливо създание с отлична памет и развинтено въображение.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Студент изпраща телеграма на майка си:
    - Сесията приключена. Отложени всички изпити. Подготви татко.
    На другия ден получава в отговор телеграма:
    - Съобщението получено. Баща ти подготвен. Сега се готв...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии.
    Ходили до I Английска и попитали:
    - Знаете ли какво е кибер секс? - а учениците отговорили:
    - Какъв секс?!
    Ходили до Немската и попитал...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Обява на стената на университета:
    Разменям книга "Всичко за секса" за учебник "Венерически болести".

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Прибира се мъж от командиронка и разбирасе жена му била с любовника.
    Естествено той е на терасата и се моли като гледа към небето:
    -Ех сега ако бях мушица щях да излетя и да се измъкна.....
    -Дръпни си...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Двама си говорят:
    - Личи си, че е започнала учебната година за всички студенти.
    - По какво?
    - Вчера бях в Студенстския град, нямаше свободно място в нито една кръчма.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Двама студенти след изпит си говорят:
    - С колко го взе?
    - С тройка. В началото мислех да го взема с петица, а после реших, че е по-добре с тройка, а спестените пари за бири да отидат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита:
    - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и...
    - Разруш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Лекции. Професора:
    - Колега, не стига, че спите, ами и онанирате...

    Оценка 0 от 0 гласа