Влиза в бара негър с папагал на рамото Барманът пита:
- Откъде го взе?
Папагала:
- От Африка.
В бюрото по труда:
- Спешно ми трябва работа. Имам жена и пет деца.
- А друго какво умеете?
Дядо Мраз, подпийнал вече, пристига на поредния адрес:
- Какво искаш за подарък, малко момченце?
Детенцето, без да каже думичка, удря Дядо Мраз в лицето.
- Ама защо?
- Това е за миналата година.
"Рено-Нисан да поемат конторола на Руския Автоваз до 2014"
Че не е и виц на всичкото отгоре
rt.com/business/news/avtovaz-renault-nissan-alliance-892/
Вчера жълтата преса обяви на специална пресконференция:
"Ще се изплюем на всеки в лицето, който каже, че сме некултурни."
Една блондинка се боядисала в черно и станала супер умна. Карала си тя покрай някакво поле и гледа овчар пасе стадото си. Слиза и отива при овчаря:
- Овчарю ако с един поглед ти преброя всичките овце...
- Как така твоята крава дава по 50 литра мляко на ден?
- Ами всичко е до подхода. Отивам при нея и най - любезно я питам: "Какво имаме днес - мляко или телешко?"
Говорят си двама приятели:
- Защо се ожени за жена с двадесет години по-възрастна от теб?
- Ами нали ме знаеш, колко съм плах и нерешителен. Тя не ми даде да продължа, когато я молих за ръката ..........
Втора нощ под прозорците виеше нечия автомобилна аларма. Без спиране. А на сутринта днес видях бележка върху колата:
"Ремонтирайте си алармата, моля, пречи ни да спим.". Бележката беше внимателно заби...
Писмо, намерено в бутилка от оекана:
"Намирам се на необитаем остров. Няма магазини, пари, автомобили, политици, мръсен въздух. Пукнете се от яд!"
Наркоман отива на преглед. Доктора му казва:
- Ще ти предпиша тука едни тревички да пиеш.
- Хм, ти още малко и ще поискаш спринцовки да смъркам.
Влиза един човек в автосалон и казва:
- Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки...
- Приятел, на теб май ти трябва...
Две бабета се срещат на улицата и се хвалят.
- Гинкеее, моя внук ще става биолог. Все мъкне някакви треви, сади ги в саксии, пуши ги, страшна работа ти казвам....
Другата не остава по-назад:
- Моят пъ...
Тамара толкова дълго не беше правила секс, че прочитайки "Той донесе яйца, колбаси и започна да ги яде...", тя свършваше на всяка дума.
Посрещане на Нова година. една дама казва на друга:
- Струва ми се, че преди дванадесет години сме посрещали нова година в една й съща компания.
- Наистина ли? Нещо не си ви спомням.
- И аз не помня д...