- Аз съм шотландец.
- А защо сте с панталон?
- Защото съм травестит.
"Ние сме на всеки километър!"
Подпис: Клуба на анонимните алкохолици
Малка дъщеря към майка си:
- Мамо, ти наистина ли ме обичаш, или това е пиар?...
Обява във вестник:
- Продавам семе на 4-листна детелина,цена по споразумение.
Щастието ви е гарантирано!
Говорят си две застаряващи приятелки:
- Моя ми купи 29 инчов телевизор със система за домашно кино. Сега си седя у нас и никъде не ходя. А твоя взел ли ти е нещо?
- Не. Той ми каза, че с мен още може...
- Скъпи, мисля, че детето трябва да ни вижда понякога, че четем.
- Добре, ще го взимам с мен в тоалетната.
Трима монаси се молят.
Първият:
- Господи, какво съм аз пред Теб? Прашинка, невидима с просто око...
Вторият:
- Боже, какво съм пред Твоето величие! Нищожен атом, изгубен в бездните на вселената.....
Полунощ... върви един човек през едно гробище и яде баничка. Внезапно от близките храсти долита сподавен глас:
- Да-а-а-а-й!!!
Изплашен, човекът едва успял да изпелтечи:
- Б-б-б-б-баничката ли?...
- Н...
Когато Бог казал "Нека бъде светлина!", Чък Норис казал "Кажи моля!"
Син на мутра към класната си:
-Ако и утре ми се скарате за нещо ще дойда на училище с родителите си.
- Летят 100 изтребителя и 200 бомбардировача. Всичко 400 самолета.
- Не се получава, др. полковник!
- Аз така, приблизително...
(задача във военно училище)
Веднъж един селянин отишъл да лови риба. Не щеш ли, взел че хванал златната рибка, а тя му вика:
- Моля те, селянино, пусни ме!
Оня тръшнал рибата в един камък и извикал:
- Абе, кой е селянин, ма!
Ти може и да не забележиш, че всичко ти върви добре, но данъчните ще те подсетят.
Из учебник по история:
"Българите били свободолюбив народ. Понякога попадали в робство, но и тогава не работели."
Поканих едно момиче на гости. Масата беше приготвена само със свежи неща:чаршаф, възглавница и завивка.