Не съм злопаматен. Зъл съм, но паметта ми е слаба и не помня.
Мога да си отмъстя, да забравя, и после пак да си отмъстя...
- Искам да се науча да карам кола!
- За какво ти е, като ти нямаш кола?
- А аз казвам ли ти нещо, когато си купуваш сутиен?
Разговарят италианец и евреин за това коя цивилация е по-развита:
- Знаеш ли, че при разкопики у нас бе открит телефонен кабел. Това показва, че в Древен Рим още преди 2 хиляди години е имало телефо...
- Да, мамо, той изкарва по 10 000 на месец, но той е плешив, дебел и грозен!
- Не е правилно така да кажеш, дъще, вярното е: Да, той е плешив, дебел и грозен, но той изкарва по 10000 на месец!
Въпрос зададен в предаването "10те най":
- Иван Ласкин мачо ли е?
Отговор на Евгени Минчев:
- Не Иван не е мачо, по-скоро е ПИЧО.
Стои някаква баба на спирката и чака рейса. Минава минувач и й казва:
- Няма защо да чакаш, бабо. Този рейс се движи само в празнични дни.
- Ама аз днес имам рожден ден.
Мъж прави секс с много грозна жена. На нея й се приискало да чуе и някоя мила дума все пак, затова го питала:
- Скъпи, наистина ли няма нищо хубаво в мен?
Той кавалерски отговорил:
- Има! Ей, сега ще...
Седемдесет и пет годишната Марийка Костадинова прекрасно знаеше, че никой няма да заподозре нея, затова спокойно палеше бутоните в асансьора.
- При нас има традиция да се краде булката.
- А при нас краденето е традиция...
Любим праща SMS на своята любима:
"Къде си?"
Отговор
"В къщи. Гледам телевизия."
"Супер. Идвам веднага."... след 5 минути "Отвори ми."
"Не мога. Взимам си душ."
"Да виждам. Но какво правиш в банята на...
На изповед при свещеника е готина мадама с дълбоко деколте.
Свещеникът гледа в деколтето и си повтаря:
" О, Боже!"
От небето се чува глас:
" Най-после да ме повикаш да видя нещо, което да си струва!"
Пинокио ронеше едри сълзи смола, защото татко Карло се прибрал с брадва в ръка и казал:
- Съжалявам сине, но синоптиците прогнозират люта зима!
Влиза тресяща се блондинка в Sex-Shop:
- Извинете имате ли вибратор модел RX-214?
- Да, защо?
- Ами ще ми кажете ли как се изключва?
Един мъж отишъл на риба, но нямал червеи. Взел един лист и написал на него "ЧЕРВЕЙ", закачил го на куката и метнал въдицата. След малко
нещо клъвнало и мъжът дръпнал въдицата. На нея била закачена лет...
Посред нощ се звъни на вратата. Домакинът пита:
- Кой е?
- Данъчна полиция.
Връщайки се обратно към леглото:
- Пак сънувам кошмари.