36 °C
Водих тъщата на терариум. Тя учудено гледаше змиите, яде сладолед, нещо мърмореше... В общи линии, доста добре се правеше, че не не разбира какво си съскат тези същества...
- Докторе, а вадите ли зъби без болка? - Не винаги. Наскоро едва на си навехнах ръката.