22 °C

Лекари

  1. Доктор приключва преглед на пациент и замислено казва:
    - Хм, не мога да проумея само, как сте успели да стигнете до мен…

    Оценка 5 от 1 глас
  2. В лекарския кабинет:
    -Пушите ли?
    -Не!
    -Пиете ли?
    -Не!
    Никакви пороци ли нямате?
    - Само един.
    - Какъв?
    - Лъжа!

    Оценка 5 от 2 гласа
  3. В операционната зала сестрата вика:
    - Докторе! Загубихме пациента!
    Хирургът:
    - Няма страшно, имаме още две отделения такива.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Актуализирали са четирите основни групи храни:
    1. здравословни, но гадни на вкус,
    2. вредни за здравето, но вкусни,
    3. храни, които Ви правят дебели и грозни,
    4. яж и умри!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Родители отиват на лекар.
    - Какво ще бъде, докторе, момченце или момиченце?
    - Като порасне само ще реши.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Докторе, защо резултатите от изследването ми са толкова лоши ?
    - Колко платихте за тях?
    - Сто лева!
    - Е, драги, добрите резултати струват много повече!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Лекарят към пациента:
    - Ще се оправиш, обаче не трябва да пиеш, да пушиш и да ходиш по жени!
    - И колко ще живея, ако спазвам тези условия?
    - Не знам, но ще ти се стори много!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Лекар преглежда пострадал пациент:
    - Да-а-а. Всички кости са си цели, само че някак подредбата им е по-друга.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Отива един при лекаря.
    - Докторе, от известно време пърдя непрекъснато, всяка минута. Вярно, нито се чува, нито мирише, но все пак това ме притеснява.
    Лекарят му предписал хапчета.
    След една седмица....

    Оценка 5 от 1 глас
  10. - Докторе, моля ви да ме преместите в друга стая.
    - Защо?
    - Съседът ми всяка вечер си пъха два от пръстите в контакта
    и крещи: "Аз съм лампион!". А вие знаете, докторе, че не
    мога да спя на лампа.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Девиз на зъболекаря: От всяка уста мирише само на пари!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Мъж и жена влизат в кабинета на зъболекар.
    - С упойка или без упойка? - пита лекарят.
    - Без упойка! - твърдо решава мъжът.
    - Браво! - казва зъболекарят. - Най-после се появи един храбър пациент!
    - Сяд...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Прибира се Генко вкъщи след зъболекар, жена му го пита:
    - Още колко време не трябва да ядеш?
    Генко си погледнал празния портфейл и казал:
    - Най-малко още две седмици!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - О, господине! Сега всичко ми е ясно! - казва лекарят на своя пациент.
    - Вие страдате от клептомания - болезнена склонност към крадене.
    - А какво ще ми предпишете против нея?
    - Засега нищо. Като нача...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Доктор към жена:
    - За съжаление, госпожо, на Вашия мъж му остават няколко часа...
    - Нищо, докторе, ще издържа, вече толкова години го чакам!

    Оценка 0 от 0 гласа