Двама корабокрушенци киснат на необитаем остров вече няколко години - издивяли отвсякъде. По някое време гледат - идва лодка.
- Ей, лодка! И трима човека вътре!
- Уха, ще си консервираме месо за цялат...
При човекоядците поподнали американец, французин и бъргарин. Американецът казал - не ме закачайте, аз съм личен приятел на Клинтън - знаете последствиета!
Така ли? - казал вождът, не го познаваме този...
- Мамо, мамо! Кога ще вечеряме с леля?
- Може би другата седмица, още не сме доизяли баща ти…
Пещера.
Силен женски вик:
- Не искам деца, не искам!
Спокоен мъжки глас:
- Яж, яж, няма друго за вечеря.
Селище на човекоядци. Двама мъже носят ковчег. Среща ги трети и пита:
- А бе, вие днес на консерви ли сте?
Канибалско племе пленява група туристи. Вожда на канибалите започва да ги разпределя по предназначение, а до него седи синчето му да гледа как се управлява и да трупа опит. Вожда командва:
- Тоя там к...
Човекоядци хванали французин, германец и руснак и им казали:
- Даваме ви тази пушка и ако някой от вас уцели ястреба там горе на онази скала ще го пуснем, иначе ще го изядем.
Първи се наел да стреля г...
Станала жестока самолетна катастрофа - самолетът паднал някъде в дивите джунгли и само един от пътниците оцелял. Търсили го, намерили го, изпратили помощ… Пристигат спасителните екипи и заварват грозн...
В Нова Зеландия канибали изяли английския посланик.
Англия праща протестна нота до Нова Зеландия.
Отговорът е - добре де, вие пък изяжте нашият посланик в Англия и сме квит.
Двама канибали, баща и син, били избрани от племето да отидат на лов за храна. Те навлезли навътре в джунглата и се притаили край една пътека. След малко по нея се задал дребен възрастен мъж.
- Виж, т...
Две африкански племена се обединили и победили трето. Вождовете победители сготвили и изяли вожда на третото племе.
- Нещо не е вкусно. - казал единият.
- Абе, пак е по-добре от оня буламач, който ни...
- Какво ще ми сервирате за обяд? - попитал вождът на едно племе човекоядци готвача си.
- Изплезен език на фурна.
Питат един пътешественик:
- Защо не можахте да спасите приятеля си от канибалите?
- Ами пристигнахме много късно - когато му се притекохме на помощ, те вече го бяха задраскали от менюто.
Двама канибали вечерят. Единият казва:
- Мразя тъща си.
Другият му отговаря:
- Нищо, яж само гарнитурата.
- Искам шоколад! Искам шоколад! - крещи малко канибалче.
Бащата е нервен.
- Млъкни!! Откъде да ти намеря негър в три часа през нощта?!